live strange - get lost

blogi.szafa.pl/ /zatruta

mar. 01

pianka koloryzująca VENITA

dodane przez: zatruta dn. 01-03-2012 r.

dzisiaj napiszę o piance koloryzującej, która mnie pozytywnie zaskoczyła ;) ostatnio poszukując inspiracji w internecie natrafiłam przez przypadek na wzmiankę o tej cudownej rzeczy; zaczęłam szukać więcej informacji o niej i co mnie zdziwiło, żeby mieć kolorowe włosy nie trzeba wcześniej ich specjalnie do tego rozjaśniać! patrząc na opakowanie i myśląc sobie jak niby taka oto zwykła pianka ma sprostać zadaniu, stwierdziłam jednak, że za te ok. 8zł nie ma co się nad tym zastanawiać, lecz lepiej ją sprawdzić ;)
wczoraj wybrałam się na jej poszukiwania i w pierwszym chemicznym do którego weszłam okazało się, że jest ona dostępna (kolejny szok! bo zwykle u mnie w mieście niczego nie ma ;) wybrałam kolor różowy (dostępne są również inne kolory -> odsyłam Was w celu ich sprawdzenia tutaj)
dzisiaj rano zabrałam się do roboty i wypróbowałam ją na swoich rudych włosach; byłam pewna, że kolor będzie wyglądał nieco inaczej niż na opakowaniu, lecz o dziwo zostałam mile zaskoczona - kolor wyszedł identyczny jak na obrazku ;))
mam nadzieję, że na dniach uda mi się zrobić kilka ładnych zdj., abym mogła Wam się pochwalić moją nową fryzurą ;P

DSC_0029.JPG

wpis edytowany 2012-03-01 o godz. 22:54:34

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

live strange - get lost

Prowadzony przez:
zatruta

o wszystkim i o niczym

O mnie

zatruta

Na szafie od: 03-11-2011

Obserwuj

Jest coś czego możesz się nauczyć od burzy z deszczem. Kiedy spotyka cię ulewa, a ty nie chcesz być przemoczony, przebiegasz szybko przez drogę pod okapami domów, ale nadal będziesz mokry. Kiedy od samego początku postanowisz, że zmokniesz, nie będziesz zakłopotany i nie będziesz moknąć jeszcze bardziej...

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0