perfectly-fashionable

blogi.szafa.pl/ /zapomnianax

gru. 11

List do Świętego Miikołaja

dodane przez: zapomnianax dn. 11-12-2012 r.
List do Świętego Miikołaja

Drogi Święty Mikołaju!

Mineło już kilka lat od mojego ostatniego listu, mimo tego zawsze o Tobie pamiętałam. Na samym początku chciałabym Ci podziękować za  wgląd  w mój list. Wiem, że w tym roku.. jak równiez i przez 17 ostatnich lat nie należałam do najgrzeczniejszych (co wcale nie oznacza, że się nie starałam), jak zapewne wiesz, bo ciągle mnie obserwujesz zacząłam ostatnio przeglądać stronę http://www.decobazaar.com/ na której znajduje się wiele wspaniałości, a że Ty zawsze pamiętasz o wszystkich chciałabym prosić Cie w tym roku o kilka skromnych upominków.  Miałam tu na myśli :  

 

- Star Girl Kiwi Szybka Jazda, romantyczny medalion

Jest on piękny i  pełen uroku.. dodałby urody moim stylizacją, każda prawdziwa kobieta o takim marzy

Star Girl Kiwi Szybka Jazda, romantyczny medalion    

 

Następną rzeczą która mnie zauroczyła to te niezwykłe i subtelne  rajstopy TOTUTATU TIGHTS-GARTER kolor czarny, prezentują się one bardzo elegancko, na pewno cieszyły by widokiem nie tylko mnie, ale także osoby w moim otoczeniu, zestawy moich ubrań dostały by nowych barw

TOTUTATU TIGHTS-GARTER

 

  Na koniec  prosiłabym o malutką niespodzianę dla mojego pupila, spodobała mi się bardzo efektowna obroża Dogpot&Ca, na pewno z taką ozdobą mój kot będzie czuł się zachwycony i dumnie by spoglądał na świat. 

Dogpot&Cat Świąteczna obroża    

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam oddana Dagmara.

wpis edytowany 2012-12-12 o godz. 14:03:51

list do mikołaja,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Głównym celem jest moda i wszystko z nią związane, będą różne porady,zestawy ubrań,makijaże itd. Mam nadzieję, że w minimalnej części wam się to spodoba i moja oglądalność wzrośnie z czego będę się ogromnie cieszyła. Odbiegając od tematu modowego, będą też starała się od czasu do czasu wstawiać zdjęcia oczywiście mego autorstwa.. moją nową pasja stała się fotografia, więc muszę się pochwalić, mój aparat nie jest jeszcze taki dobry, bo dopiero jestem początkującym fotografem, ale mam nadzieję, że wam się będzie podobać. Tym blogiem będę starała się wam kochane urozmaicić życie.

O mnie

zapomnianax

Na szafie od: 29-06-2012

Obserwuj

Dziewczyna z marzeniami..

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1