Zdrowie, moda i uroda :)

blogi.szafa.pl/ /young_girl

wrz. 01

Opisy

dodane przez: young_girl dn. 01-09-2012 r.
Opisy

Boże dziewczyny czytajcie opisy! Czy naprawdę tak ciżko przeczytać te 200-300 znaków?! Dodałam kilka rzeczy koleżanki, napisałam, że nie moje i nie odpowiadam na pytania o wymianę. I co dostałam? Same pytania o wymianę! Logiczne jest, że jeżeli rzecz nie jest moja to się za nią nie wymienię. Zresztą u siebie też mam napisane, że się wyprowadzam i chciałabym kilka rzeczy sprzedać. U siebie mogę opuścić kilka zł, teraz do każdego zakupu daję gratisy. Ale to są moje rzeczy! Czy u was też notorycznie pytają o wymiany, jeżeli macie napisane, że tylko sprzedaż?

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


young_girl
Zobacz blog

young_girl napisała:

dodane: 11-09-2012 22:06

Ja mam w 'o mnie', że się przeprowadzam. Mam to odkąd to wiem. Z części rzeczy zeszłam z ceny, dużo rzeczy dodałam, jako gratisy, żeby się tylko szybko pozbyć, bo pokój będę mieć mniejszy.
 

kynlegur

kynlegur napisała:

dodane: 11-09-2012 20:47

z drugiej strony bardzo irytujące jest kiedy osoba chcąca sprzedać jakąś rzecz włącza tylko opcję wymiany i czeka na pytania żeby potem odpisać 'a jednak tylko sprzedaż, co ty na to?' jak dla mnie to dla jasności zawsze najlepiej walnąć sobie informacje w profilu na temat sprzedaży wymiany (bo klikanie poszczególnych opcji sprzedaży czy wymiany bywa często tylko przynętą), jeśli ktoś nie umie czytać, to po co sobie w ogóle zawracać głowę
 

niebieska_nitka
Zobacz blog

niebieska_nitka napisała:

dodane: 02-09-2012 15:44

O matko, jak mnie dobija, kiedy wystawiam przedmiot na kup teraz i mam milion pytań: wymiana? wymianka? a może się wymienimy? NIE, NIE WYMIENIMY SIĘ, bo jakbym chciała się wymienić to udostępniłabym opcję wymiany.. Odpisałam tak już nie raz nachalnym szafowiczkom i w zamian dostałam: aleś Ty miła, gdyby nie to, pewnie kupiłabym ten ciuszek. OoOoOo to było kupić,a nie głupio pytać i mi tyłek zawracać..ech irytujące są niektóre osoby
 

young_girl
Zobacz blog

young_girl napisała:

dodane: 01-09-2012 23:09

Pytanie o przesyłkę jest praktycznie zawsze! To jest bardzo irytujące, bo ja jak chcę zobaczyć przesyłkę to klikam w nią, a nie zadaje miliona pytań.
 

kfiatuszek90

kfiatuszek90 napisała:

dodane: 01-09-2012 21:57

ciągle dostaje takiego zapytania więc już się przyzwyczaiłam.
Nic na to nie poradzisz, większość osób nie czyta opisów ;/
 

freshly
Zobacz blog

freshly napisała:

dodane: 01-09-2012 21:33

Mnie to wkurza, bo jak mam na wymianę, to zaznaczam tą opcję, a jak nie to nie. Wydawało mi się to logiczne zawsze, ale widać każdy myśli inaczej:/. Wkurza mnie też bardzo częste pytanie o wymiary, a wymiary wszystkie podaję w opisie zazwyczaj. Trafiają się też pytania "ile z wysyłką?" a przy każdej rzeczy mam dodane co najmniej 2 opcje wysyłki, no ale widać, że ciężko sobie to dodać:D
 

simplecration
Zobacz blog

simplecration napisała:

dodane: 01-09-2012 21:33

Popieram, ale z drugiej strony można wytłumaczyć sobie tym, że dziewczyny nie czytają, bo już przygotowują się do pójścia do szkoły..i nie mają czasu przeczytać opisu. Jest tu kilka bardzo fajnych kobitek i gdyby nie one myślałabym, że średnia wieku wynosi tutaj 14 lat. Dzisiaj pomyślałam - co ja paczę..laska chciała się upodobnić do lalki, żeby wyrwać kolesia co leci na plastiki. Drodzy rodzice zmieńcie dekoder, zablokujcie dostęp do mtv, bo nasze społeczeństwo za klika lat będzie takie jak w Ameryce.
- Czy wiesz z czego jest mleko?
- Z kartonu.
 

meow-meow

meow-meow napisała:

dodane: 01-09-2012 19:51

U mnie nie, ale skoro trudno ludziom napisac 200znakow to co mowic o przeczytaniu :D
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Tutaj będę pokazywać lakiery warte uwagi, a także pokazywać, to co mi czasami wyszło. Będę pisać także o modzie i urodzie :)

O mnie

young_girl

Na szafie od: 27-11-2009

Obserwuj

Dziewczyna lat prawie 20 :D

Obserwują blog
koja55
nbbo
alpina
freshly
Sunsetka
edytka137
margerita28
Cascada1987
simplecration
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0