Szczuplejsza na wiosnę:)

blogi.szafa.pl/ /xxEnvy_Mexx

sty. 30

Dzień 47

dodane przez: xxEnvy_Mexx dn. 30-01-2013 r.

Jutro wielki dzień. Zmierzę się zważę (chociaż i tak się ważę bez przerwy:)), ale tym razem napisze Wam jak to wygląda:) Sama jestem ciekawa, bo nie mierzyłam się już jakiś czas, bo po tym moim podjaaniu trochę się boję:P 

 

Dziś zrobiłam już prawe całego Skalpela, pominęłam tylko te ćwiczenia na kolanach:)

odchudzanie, chodakowska, dieta,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


devilgirl69

devilgirl69 napisała:

dodane: 30-01-2013 20:19

ja dzisiaj zrobiłam trzeci Skalpel pod rząd, jednak ominęłam ćwiczenia na nogi, bo nie dałam rady za bardzo bolą :) ja jakoś w piątek zrobię sobie dzień mierzenia, chociaż nie będę miała takich efektów jak Ty ;)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Blog tworzę, by mieć większą motywację. Jeśli będę miała kogoś komu będę się mogła pochwalić postępami, może będzie mi lepiej szło:) Wśród swoich bliskich i znajomych nie mam zbyt wielkiego wsparcia, więc liczę na Wasze. Czekam na podpowiedzi, diety, ćwiczenia, które pomogą mi zrzucić 18kg do maja.

O mnie

xxEnvy_Mexx

Na szafie od: 17-10-2012

Obserwuj

4 miesiąc temu urodziłam ślicznego synka:) Jednak ciąża zostawiła na moim ciele pamiątkę. A właściwie kilka. M.in. wielką oponę na brzuchu, obwisłą skórę na całym ciele, spomniane już 18 kg i ogromne rozstępy, które mam nawet na ramionach. W maju mój mąż wraca z Anglii i chcę, do tego czasu wyglądać szczuplej.Jednak nie wychodzi mi to najlepiej.

Obserwują blog
kingusek90
szymon
bahrijka
ier4
devilgirl69
ewak1412
madzia88lena
kokoo00
ciaban
feeeeling
ivaa15
freshly
miiszel
z_pazurem
Greddy
lovelyy
sabisch
Marticzku
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0