Szczuplejsza na wiosnę:)

blogi.szafa.pl/ /xxEnvy_Mexx

gru. 17

Dzień trzeci po raz kolejny:/

dodane przez: xxEnvy_Mexx dn. 17-12-2012 r.

Hej, nie było mnie jakiś czas. Miałam troszkę spraw i nie było na nic czasu. Na ćwiczenia niestety też:/ Uświadomilam sobie za to, że nie będę już robiła żadnych przerw w treningach, bo później ciężko mi się zorganizować. Zrobiłam sobie dzień przerwy, a wyszedł tydzień:/ Dodatkowo w między czasie były moje urodziny i też sobie pofolgowałam z jedzeniem:/ Teraz uroczyście oświadczam, że biorę się za sieie znowu, ale tym razem trzymam swoją silną wolę i nie puszczam choćby nie wiem co. Tym bardziej, że mam mniej czasu bo mój luby przyjeżdża w lutym a nie tak jk miało być wcześniej w maju.

Aktualnie jestem na takim etapie, że dwa ostatnie dni ćwiczyłam sumiennie i dziś zamierzam właśnie zaraz po dodaniu tego wpisu. 

Niestety teraz nie mogę znaleźć swojego wcześniejszego entuzjazmu... Zawiodłam sie na sobie i jest mi z tym strrraszznie źle. 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


devilgirl69

devilgirl69 napisała:

dodane: 17-12-2012 15:09

dokładnie :) ja podobnie zawsze ćwiczę po "Pierwszej miłości" :) i wiem, że godz. 18.45 to czas ćwiczeń :) chyba, że wiem że nie będę miała czasu wtedy gospodaruję te 40 min w ciągu dnia i czasem to tak szybko leci, że aż żal :)
 

devilgirl69

devilgirl69 napisała:

dodane: 17-12-2012 15:07

dokładnie :) ja podobnie zawsze ćwiczę po "Pierwszej miłości" :) i wiem, że godz. 18.45 to czas ćwiczeń :) chyba, że wiem że nie będę miała czasu wtedy gospodaruję te 40 min w ciągu dnia i czasem to tak szybko leci, że aż żal :)
 

kingusek90
Zobacz blog

kingusek90 napisała:

dodane: 17-12-2012 15:04

też tak miałam, głowa do góry ;) a teraz pomimo tego, że czasami naprawdę mi się nic nie chce (a już tym bardziej ćwiczyć) włączam filmik, bo wiem, że jak zacznę to skończę po 40 minutach ;)
 

devilgirl69

devilgirl69 napisała:

dodane: 17-12-2012 14:57

nie panikuj :) zawsze tak jest na początku :) musisz sobie przypomnieć jaki zastrzyk masz po ćwiczeniach, o swojej motywacji i od razu chęci wracają ja dzisiaj też będę wieczorem skalpel robiła :) także 3 mam kciuki i dasz radę :) pamiętaj, że każde ćwiczenie przybliża Cię do Twego sukcesu :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Blog tworzę, by mieć większą motywację. Jeśli będę miała kogoś komu będę się mogła pochwalić postępami, może będzie mi lepiej szło:) Wśród swoich bliskich i znajomych nie mam zbyt wielkiego wsparcia, więc liczę na Wasze. Czekam na podpowiedzi, diety, ćwiczenia, które pomogą mi zrzucić 18kg do maja.

O mnie

xxEnvy_Mexx

Na szafie od: 17-10-2012

Obserwuj

4 miesiąc temu urodziłam ślicznego synka:) Jednak ciąża zostawiła na moim ciele pamiątkę. A właściwie kilka. M.in. wielką oponę na brzuchu, obwisłą skórę na całym ciele, spomniane już 18 kg i ogromne rozstępy, które mam nawet na ramionach. W maju mój mąż wraca z Anglii i chcę, do tego czasu wyglądać szczuplej.Jednak nie wychodzi mi to najlepiej.

Obserwują blog
kingusek90
szymon
bahrijka
ier4
devilgirl69
ewak1412
madzia88lena
kokoo00
ciaban
feeeeling
ivaa15
freshly
miiszel
z_pazurem
Greddy
lovelyy
sabisch
Marticzku
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0