WnętrzaRium ludzkiej duszy !

blogi.szafa.pl/ /wnetrza_rium88

lip. 01

Sypialnia Azylem Człowieka

dodane przez: wnetrza_rium88 dn. 01-07-2014 r.
Sypialnia Azylem Człowieka

Kochane,
dziś przeczytałam w gazecie pewien artykuł, mianowicie chodziło właśnie o sypielnie czy wiecie ,że az 60% Polek uważa , że sypialnia to miejsce " gdzie kładziemy się do łóżka i idziemy w kime", a jedynie 40 % traktuje sypielnia jako miejsce odpoczynku, relaksu, regeneracji ale i zbliżeń z partnerem? Mogę się założyć , że te 60 % Kobiet posiada sypielnie w ciężkich lub zbyt żywych kolorach. Udowodnione jest naukowo, że człowiek lepiej i chętniej wypoczywa w pomieszczeniach o stonowanych kolorach. W sypialnia według zasad feng shui powinno się stosować kolory ziemi, natury :) wtedy człowiek regeneruje się w 100% 

Coś musi w tym być ja też wolę budzić się w piastkowej sypialni niż np jak większość kobiet w szalonej dzikiej czerwieni ( chodzi taka plota, że czerwień pobudza i sprawia, że życie erotyczne właścicieli sypialni jest ciekawsze) guzik prawda ;) Kiedy budzi nas rano budzik, otwieramy oczy i pierwsze co widzimy to dzika czerwień to nic dziwnego, że wstajemy lewą nogą, nie bez powodu na byki stosuje się czerwone płachty.;)
Sypialnia ma być przede wszystkim miejscem gdzie nie będziemy czuć się rozpraszani, otoczeni, gdzie będziemy czuć, że to właśnie tu jest nasze miejsce na ziemi.

Oczywiście są wyjątki potwierdzające regułę. 
Kobiety / ludzie którzy wolą właśnie jaskrawe barwy ,żywe, pobudzające a nie uspokajające, to prawdziwe wulkany energii takich to nawet ciepła , cicha i milutka sypialnia nie poskromi. 

A wy? jakie macie sypielanie?Albo jake chciałybyście mieć ?

W której i dlaczego wolicie otworzyć oczy obudzone przez budzik ?
Pozdrawiam!

moda, inne,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


nieCwiedziasta
Zobacz blog

nieCwiedziasta napisała:

dodane: 03-07-2014 00:45

dla mnie sypialnia to mega ważne pomieszczenie! To tam wraz z partnerem po ciężkim dniu człowiek dogorywa, opowiada sobie na spokojnie o tym co go spotkało, analizuje i "konsumuje" a to też ważne;P
Póki co planuje wicie swojego gniazdka ale bankowo sypialnia nie będzie urządzona na odczepnego;)
Zapraszam do mnie, kopniak na szczęście się przyda ((;
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Na blogu chciałabym zaznajomić was z różnego rodzaju aranżacjami, stylami, porozmawiamy sobie o kolorystyce jej wpływie, o własnoręcznie robionych meblach, podsunę wam też kilka pomysłów. Mam zamiar codziennie wrzucać jedno zdjęcie wnętrza i opowiedzieć wam o nim, o jego plusach i minusach. Więc jak widać nie będą to tylko i wyłącznie te świetne pomysły ale pokażę również czego nie robic. Liczę na to , że w w tym czasie znajdą się wśród was osoby, które będą przerabiać swój pokój i będę mogła pomóć, chętnie zobaczę rzuty i postaram się podsunąć kilka pomysłów. Zapraszam!

O mnie

wnetrza_rium88

Na szafie od: 30-06-2014

Obserwuj

Jestem architektem wnętrz , architektem , który kocha to co robi ! Zawód architekta nie jest tak łatwy jak może się wydawać i nie mówię tu teraz o tym , że trzeba przygotować projekt ale o tym ,że trzeba pracować z ludzmi często takimi którzy sami nie wiedzą czego chcą aki jest ich styl jak im w duszy gra.Robie to co kocham i postaram się zarazić was swoimi poglądami na mieszkania, bo dla mnie mieszkanie jest równie waże a nawet ważniejsze niż sam ubiór.

Obserwują blog
niewywrotna

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0