świat-katarzyny

blogi.szafa.pl/ /tylkokasia

kwi. 16

Blue Shoes

dodane przez: tylkokasia dn. 16-04-2011 r.

Czas wielkich zakupów przypada na dzisiaj. Ja jednak nie wytrzymałam.... Na kolorowe szpilki czaiłam się już dawno (post) a ten model zdobył moje serce, gdy jeszcze śnieg był na ulicach  ;) Gdy rozmiary zaczynały niebezpiecznie ubywać zdecydowałam sie! O to moja nowe, kolejne buty i zapowiedź następnego posta.
buty+blog.JPG
buty: ccc

wpis edytowany 2011-04-16 o godz. 13:17:00

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

świat-katarzyny

Prowadzony przez:
tylkokasia

Nie chcę być "szafiarką". Nie chcę wyglądać jak szalona, chcę wyglądać po prostu dobrze. Kiedy wchodzę do pokoju, nie zależy mi, aby wszyscy na mnie patrzyli. Chcę tylko, aby pomyśleli: fajnie wygląda.'

O mnie

tylkokasia

Na szafie od: 22-11-2010

Obserwuj

Nazywam się Kasia, od dawna pasjonuje się modą i zapraszam was w mój modowy świat. Podobno moim znakiem rozpoznawczym są marynarki, których mam naprawdę dużo i prawie wszystkie pochodzą z second handów. Ale moim zdaniem to właśnie ubrania z tych sklepów charakteryzują mnie najbardziej. Większość moich stylizacji w 80% składa się z ciuchów zakupionych właśnie w ciucholandach za bardzo niewielkie pieniądze. Potrafię się ubrać nawet za 100 zł włącznie z butami i torebką i wyglądać świetnie ;) Chcę pokazać innym, że nie trzeba wydać majątku, by posiadać naprawdę piękną garderobę. Moja już pęka w szwach ;)

Obserwują blog
kociatka4

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0