e - p a s s h i o n

blogi.szafa.pl/ /tinuviel26

gru. 30

love sales!

dodane przez: tinuviel26 dn. 30-12-2012 r.

Tak, uwielbiam wyprzedaże! Najgorsze jest jednak to poczucie winy, kiedy widzę, że jakaś rzecz, którą kupiłam wcześniej za duże pieniądze jest teraz tańsza o połowę. Dlatego bardzo często, kiedy coś mi się podoba, to mimo wszystko odwieszam i myślę "kupię następnym razem" albo "poczekam na wyprzedaże". Efekt jest taki, że gdy nadchodzą wyprzedaże mojej upatrzonej rzeczy nie ma, a jak jest, to zazwyczaj nie ma rozmiaru. Yes, I love sales! But the worst feeling is guilt when I see that a thing I bought before is much cheaper. So very often I decide to leave something with thoughts like 'I'll buy it next time' or 'I'll wait for sales'. Finally, when the sales come shops are run out of my things or, if it is still on hager there's no size for me.

Inna sprawa, że ostatnimi czasy nie mam chwili na to, żeby jechać do jakiegokolwiek centrum handlowego. Więc, jak to się mówi, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. I to jest święta prawda! That's another thing that lately I have no time
to go shopping. So, as we say, what eyes can't see doesn.t hurt. And that is true! Z racji przerwy świątecznej i nadmiaru czasu wolnego (bo przecież to nie jest odpowiedni moment na pisanie licencjatu czy naukę) udałam się na szybkie zakupy. W piątek, nastawiona na handlową bitwę o cokolwiek zacisnęłam zęby i pojechałam godzinę przed zamknięciem sklepów (w nadziei, że ludzie będę już raczej z nich wychodzić, niż wchodzić).
Jaki wynik? 1:0 dla mnie! A w sumie to 3:0, bo udało mi się upolować 3 świetne rzeczy, po niższych cenach, oczywiście :) Na razie pokażę tylko dwie, bo trzecia zostaje na innego posta ;)
 Because of my holidays I've a lot of free time (cause it's not a good moment to write my diploma project or to study) I decided to go shopping. On Friday, set for big shopping battle of anything I went an hour before closing the mall (hoping that people would leave not go to the shoping center). And what was the score? 1:0 for me! Oh, actually it was 3:0 cause I've bought three amazing things from sales, ofcourse :) Now, I'm presenting two out of them because third is for another post ;)DSCF5329a.jpgDSCF5334a.jpgDSCF5337a.jpg clutch: H&M / laptop case: cropp I na koniec podsumowanie: razem (na tych trzech rzeczach) udało mi się zaoszczędzić 110 PLN. Dodając do tego przedświąteczne zakupy również w niższych cenach wychodzi całkiem ładny wynik: 170 PLN mniej!
I jak tu nie kochać wyprzedaży?
 Lastly small summary: I saved up 110 PLN (buying those 3 things). Adding my previous shopping (before Christmas) on sales I've nice result: 170 PLN less!And how I could not love sales?

wpis edytowany 2012-12-31 o godz. 01:13:51

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


olgate
Zobacz blog

olgate napisała:

dodane: 02-01-2013 11:16

"nie myślcie, że siedzę i specjalnie dla Was tworzę te notki" - nie zabrzmiało zachęcająco :)
 

tinuviel26
Zobacz blog

tinuviel26 napisała:

dodane: 02-01-2013 01:49

ech, komentarze "bez komentarza" przekraczają wszelkie moje granice pojmowalności tekstów ludzkich w internecie.
jeśli chodzi o pisanie po angielsku, to nie myślcie, że siedzę i specjalnie dla Was tworzę te notki, bo jakby to powiedzieć, szafa.pl nie jest moim celem samym w sobie i nawet się nie łudzę, że ktokolwiek anglojęzyczny to czyta... kwestia jest taka, że przerzucam notki z blogspota i szczerze mówiąc, z braku czasu, nie edytuję ich.
tyle w temacie.
 

olgate
Zobacz blog

olgate napisała:

dodane: 31-12-2012 10:35

Hanger chyba miało być, nie hager ;) Pomyślałam to co dziewczyny - że nie ma sensu pisać tu po angielsku, ale z drugiej strony może masz znajomych z zagranicy :p Przynajmniej sobie język poćwiczysz. Tylko proszę, oddzielaj to jakoś żeby było czytelniej.
 

madzix911

madzix911 napisała:

dodane: 31-12-2012 10:00

Bez komentarza:D
 

ouuuu

ouuuu napisała:

dodane: 31-12-2012 09:45

pisanie po angielsku pozostaw sobie na blogspocie :)
 

ameba68

ameba68 napisała:

dodane: 31-12-2012 08:33

świetna ta torba na lapka :)
 

oryginal

oryginal napisała:

dodane: 31-12-2012 03:50

po co piszesz po angielsku? nie ma co się łudzić, nikt poza Polakami tego nie przeczyta :D
 

suzia
Zobacz blog

suzia napisała:

dodane: 31-12-2012 02:45

Ile kosztowała ta torba na laptopa?:D
 

xxkasia
Zobacz blog

xxkasia napisała:

dodane: 31-12-2012 02:11

po co na polskim portalu piszesz po angielsku? przez to twój post staje się trochę chaotyczny i nieczytelny.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

e - p a s s h i o n

Prowadzony przez:
tinuviel26

http://e-passhion.blogspot.com http://www.facebook.com/epasshion n-joy!

O mnie

tinuviel26

Na szafie od: 05-12-2010

Obserwuj

wiecznie zajęta i spóźniona studentka z Warszawy. z kreatywnością, optymizmem, ekstrawagancją i KAWĄ na ty.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0