e - p a s s h i o n

blogi.szafa.pl/ /tinuviel26

gru. 27

springish winter.

dodane przez: tinuviel26 dn. 27-12-2012 r.

Okej, jest przerwa, są zdjęcia, jest i post! Radość moja nie zna granic i mam nadzieję, że nie będzie to pierwsze i ostatnie wyjście zdjęciowe w tej świątecznej przerwie.
Jak na zimowy czas przystało mam pewne doświadczenia związane z przedświątecznym-szałem-zakupów, jaki ogarnia społeczeństwo w ostatnim miesiącu roku.
 Ok, I've got a break, I've got pics, I've got a new note! I'm so happy and hope that it won't be the last walk with taking photos during my Christmas break. If it comes to winter time... I had a bad experience connected with before-christmas-shopping-time which sweeps whole socjety during the last month of the year. Wybrałam się do mojego ulubionego sklepu, w którym można znaleźć ubrania na każdą okazję i nieokazję i... i nie znalazłam dla siebie absolutnie nic! Z jednej strony mama przypominała mi, że święta już niedługo i muszę wybrać sobie jakieś prezenty, z drugiej sama nie rozumiałam tej sytuacji. No bo JAK TO JEST MOŻLIWE???!W efekcie wyszłam ze sklepu z pustymi rękami, ale powróciłam tam 23.12 - z nadzieją, że ludzie nie będą robić prezentowych zakupów na ostatnią chwilę. Miałam rację - kolejek do przymierzalni zero, do kas tak samo, a na wieszakach w końcu pojawiły się  ubrania, które mi się podobały. I decided to go to my favourite shop, where you can find clothes for all occasions and... and I didn't find anything! On the one hand my mother was saying that Christmas is coming and I have to choose some gifts for myself but on the other hand I couldn't understand this situation. Cause HOW IS IT POSSIBLE???!
Finally I came back home with nothing but decided to go there again 23.12 - hoping that people won't do they christmas shopping at the eleventh hour. And I was right - neither queue to the fitting rooms, nor to checkouts.
 Tak oto do mojej szafy trafiły burgundowe rajstopy. I żaden mróz mi nie przeszkodzi w chodzeniu z spódnicy, o! So that was the way my burgundy tights turned up in my wardrobe. And no freez can interrupt me in wearing skirts, yeah!

DSCF5262a.jpg 
DSCF5259a.jpg
DSCF5274a.jpg
DSCF5300ab.jpg DSCF5324a.jpg
DSCF5313a.jpg
DSCF5320a.jpg
DSCF5253a.jpgfot. Łukasz Trzeciakpendant: biżu.for.eveyone / tights: H&M PS. Ten sweterek możecie też znaleźć również tutaj. Doskonały dowód na to, że zmienia swoje oblicze w zależności od kontekstu :) PS. You can find this jersey also here. It's a very good example that it can change it's countenance in different contexts :)

wpis edytowany 2012-12-27 o godz. 19:44:24

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


tinuviel26
Zobacz blog

tinuviel26 napisała:

dodane: 29-12-2012 15:17

okej, odpowiadając na wszystkie komentarze - nic nie było założone z randoma i nie uważam, że wygląda to wszystko babciowo. Jeśli Wasze babcie pomykają w spódnicach powyżej kolan, to ok ;)
Z kolei jeśli chodzi o pasek, to musi tu być, bo spódnica w oryginale jest do kolan, a w takich nie chodzę i jakoś muszę ją skracać (czyt. podwijać na pasku) - jak będę mieć czas, to skrócę ją permanentnie i będzie bez paska :P
pozdrawiam :)
 

martanessa

martanessa napisała:

dodane: 27-12-2012 23:35

pasek i wisiorek not
 

tickledpinky
Zobacz blog

tickledpinky napisała:

dodane: 27-12-2012 23:00

Trochę babciowe i wygląda, jakby wszystko było z randoma założone...
 

Betaaaaa
Zobacz blog

Betaaaaa napisała:

dodane: 27-12-2012 21:46

w ogóle mi się nie podoba ta stylizacja, tylko buciki
 

kaaaami
Zobacz blog

kaaaami napisała:

dodane: 27-12-2012 21:16

Szczerze mówiąc średnio mi się ten zestaw podoba. Po co ten wisiorek?
 

skazana2
Zobacz blog

skazana2 napisała:

dodane: 27-12-2012 20:34

pasek wg mnie nie pasuje ;/
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

e - p a s s h i o n

Prowadzony przez:
tinuviel26

http://e-passhion.blogspot.com http://www.facebook.com/epasshion n-joy!

O mnie

tinuviel26

Na szafie od: 05-12-2010

Obserwuj

wiecznie zajęta i spóźniona studentka z Warszawy. z kreatywnością, optymizmem, ekstrawagancją i KAWĄ na ty.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0