e - p a s s h i o n

blogi.szafa.pl/ /tinuviel26

lis. 11

who said...?

dodane przez: tinuviel26 dn. 11-11-2012 r.
who said...?

Kto powiedział, że garderoby w męskim stylu nie można łączyć z elementami kobiecej? Chyba nikt, więc łączę. O, no nawet gdyby ktoś tak powiedział, to bym połączyła, bo mi się to podoba. Tym razem kurta w moro i damski outfit. W sumie najbardziej z tego wszystkiego lubię dodatki - począwszy od kopertówki (sh!!), a skończywszy na wisiorku.

Who said that men's fashion cannot be matched with women's? Probably nobody, so I match. Oh, even if anybody say anything like that I would link it because I like it. This time army jacket and girlisy outfit. I like the accessorizes the most - starting with my clutch (from second hand shop) and finishing on the pendant.

Wisiorek to oddzielny temat - długi i bardzo kolorowy. Otóż, podjęłam współpracę z Biżu.for.everyone. Co to takiego? Hm... kobiece dodatki, które pasują nie tylko do delikatnych outfiów, o czym przekonanie się w kolejnych postach :) Zachęcam Was gorąco do zajrzenia na facebook'a i polubienia, bo już niedługo kolejne atrakcje :)

The pendant is another topic - long and very colourful I think. I decided to cooperate with Bizu.for.everyone. And 'what's this?' you can ask. It's hm... girlish accessorizes that fit not only to soft outfits, what you can see it next posts :) I invite you to checking it's fan page on facebook and to clicking 'like it', ofcourse. Next attractions coming soon :)


DSCF5093a.jpgDSCF5102b.jpgDSCF5115a.jpgDSCF5091a.jpg

fot. Łukasz Trzeciak


pendant : Biżu.fer.everyone (klik)

wpis edytowany 2012-11-14 o godz. 22:16:26

army jacket, pendant, clutch,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

e - p a s s h i o n

Prowadzony przez:
tinuviel26

http://e-passhion.blogspot.com http://www.facebook.com/epasshion n-joy!

O mnie

tinuviel26

Na szafie od: 05-12-2010

Obserwuj

wiecznie zajęta i spóźniona studentka z Warszawy. z kreatywnością, optymizmem, ekstrawagancją i KAWĄ na ty.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0