Fresh start

blogi.szafa.pl/ /tila91

sty. 01

She and me part 2.

dodane przez: tila91 dn. 01-01-2013 r.

Witajcie kochane.

Jak minął  Wasz sylwester ? Mam nadzieję, że spędziłyście go w gronie najbliższych.

Ja swojego spędziłam w miejscowym pubie z chłopakiem.

Te,które czytały mój poprzedni wpis pamiętają zapewne o co chodziło z moją " przyjaciółką".

Po moim wpisie za wiele się nie zmieniło. Aż do wczoraj.

W święta wysłała mi życzenia, więc ja jej również. Pisałyśmy chwilę, napisała, że jest przeziębiona, więc życzyłam jej szybkiego powrotu do zdrowia. Zapytałam ją także co robi w sylwestrową noc a ona napisała, że siedzi w domu, bo nie chce wychodzić i tracić pieniędzy( a podobno przywiozła do domu 30 tysięcy złotych). No dobrze.

Kilka dni później mój chłopak napisał, żebym napisała do Kasi i wyznała wszystko co czuję, więc napisałam jej w wiadomości, że nie chce się kłócić, nie chcę pamiętać tego złego, że po prostu ją kocham i jeśli chce to może spędzić tego sylwestra z nami. Zaznaczyłam, że niie wydamy dużo pieniędzy. Nie odpisała. Stwierdziłam, że może nie ma pieniędzy na koncie i dlatego nie odpisuje, ale teraz wiem, że po raz kolejny chciałam ją tylko bronić. 

I nie uwierzycie. Wczoraj wchodząc do tego pubu rozejrzałam się kto jest ciekawy i moim oczom ukazała się Kasia. Jak tylko mnie zobaczyła odwróciła wzrok w drugą stronę. Potem już nie zwracała na mnie uwagi, bawiła się, tańczyła obok mnie. Zauważyłam, że przyszła ze swoim "niby chłopakiem" i ukochaną siostrą, której również ktoś towarzyszył. 

Wiecie co najbardziej boli ? Wybrała chłopaka, który ją nie szanuje, z którym się biła(naprawdę), i który kazał jej usunąć dziecko oraz siostrę, która wpędziła całą rodzinę w długi. 

Czy to znaczy, że ja jestem gorsza ? 

 

 

przyjaźń,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


lalouvenoire
Zobacz blog

lalouvenoire napisała:

dodane: 01-01-2013 17:58

O rany współczuje :/ No cóż, widocznie ona nigdy nie była Twoja prawdziwą przyjaciółką, jest fałszywa... Wyciagnełaś do niej ręke, a ona Cie bezczelnie olała. Powinnaś ją skreślic
 

bezalbo

bezalbo napisała:

dodane: 01-01-2013 17:20

dlaczego jesteś najgorsza niby? chyba nie miała ochoty z Wami spędzić Sylwka po prostu, ale fakt faktem mogła odpisac.
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0