life&style

blogi.szafa.pl/ /tailorshop

luty 02

melancholia

dodane przez: tailorshop dn. 02-02-2012 r.
melancholia

dawo nie wstawiałam dawnych postów, ale to dlatego, że planowałam powstawiać zdjęcia paru moich rzeczy, lecz niestety moja rodzicielka porwała aparat ze sobą na 3 tygodnie i niestety nie mogę zrealizować tego co chciałam.

jak każda z Was mam także prywatne życie i niestety ono troszeczkę podupada, co sprawia, że szukam ukojenia w muzyce, no ale wszystko sprowadza się do pogrążania się w jeszcze bardziej beznadziejnym statnie. nie wiem czy to już zmęczenie spowodowane tymi nagłymi zmianami pór roku, czy po prostu zmęczenie tym wszystkim, co dzieje się dookoła, ale to wszystko sprawia, że nie czuję się najlepiej i chcę stąd uciec, jak najdalej się da. Czy Wy też tak macie? kiedyś w końcu trzeba uporządkować swoje życie, ale to wszystko idzie tak opornie...

Chciałam Wam podać parę linków z muzyką, która ostatnio wydobywa się z moich głośników. Zaznaczę, że są to bardzo sentymentalne piosenki, które wpadają w ucho, lecz słuchane za często, skłaniają do refleksji czasem złych, a czasem także tych dobrych. Ale mimo wszystko, zachęcam do słuchania.

Ostatnio coraz bardziej pochłania mnie głos Birdy. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o szesnastoletniej urzekającej piosenkarce to powinien szybko to nadrobić. Oto piosenka, która chodzi za mną całymi dniami:
youtu.be/OmLNs6zQIHo
(coś nie umiem wstawić filmików, są tylko linki... ; C  )
Jest to cover piosenki innego pana, którego możecie także odszukać na YT, ale ta wersja o wiele bardziej do mnie przmówiła, trafiła prosto w serducho.

teraz wszystkim dobrze znany zespół Coldplay, który swoim repertuarem leczy, bądź też wręcz przeciwnie, sprawia, że jest nam jeszcze bardziej źle. Mimo wszystko - uwielbiam.
youtu.be/EqWLpTKBFcU

kolejną piosenką trafiającą prosto w me serce jest piosenka jest utwór zespołu The Rolling Stones. Często niedoceniany, ale piękny.
youtu.be/ElOXKt0v7-A

także piosenka Pink Floydów jest świetnym dziełem, którego nie można pominąć, jeśli ma się z nimi jakąkolwiek styczność.
youtu.be/QCQTr8ZYdhg

Oczywiście nie mogę pominąć niesamowicie utalentowanej Adele i jej przepięknej kompozycji.
youtu.be/nL49yZNE4yk

to pewnie nie wszystkim znany utwór, ale z pewnością wspaniały. Usłyszałam og po raz pierwszy w tle serialu Plotkara, no i musiałam wyszukać. Grupa The Drums.
youtu.be/jvW9E2606Oc

na koniec zostawiam Was z niezastąpionym utworem zespołu Led Zeppelin. Czasem słucham go bez końca...
youtu.be/w9TGj2jrJk8

Mam nadzieję, że wszystkie linki zadziałają i bedziecie mogły posłuchać tych pięknych utworów.

A Wy czego słuchacie, gdy jest Wam smutno? A może wyłączacie wtedy wszystko i zamykacie się w szafie?


z pozdrowieniami
m.

 

wpis edytowany 2012-02-02 o godz. 00:37:49

muzyka melancholia rock,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


bttrcp
Zobacz blog

bttrcp napisała:

dodane: 06-02-2012 13:38

Pragnę zaprosić Cię na konkurs, w którym nagrodę zwycięzca wybiera sobie sam! Do wygrania m.in. biżuteria i akcesoria handmade ze sklepu internetowego. Szczegóły konkursu na moim blogu, Zapraszam :)
 

Hooney_M

Hooney_M napisała:

dodane: 02-02-2012 08:25

Kocham te utwory... :)
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0