strachmawielkieoczy

blogi.szafa.pl/ /strachmawielkieocz

gru. 01

Urodziny !

dodane przez: strachmawielkieocz dn. 01-12-2012 r.

 

Hej  :)

Lubicie obchodzić swoje urodziny ? (Nie chodzi o prezenty laugh )

Jestem ciekawa, czy któraś z was ma tak samo jak ja, czy tylko ja jestem taka dziwna. Nie lubie obchodzić swoich urodzin. Nie lubie jak mi śpiewają "sto lat". Nie lubie tej całej sztuczności i na siłe bycie miłym przez cały dzień dla solenizanta. A najbardziej nie lubię jak moje urodziny wypadają w dzień szkolny, bo wtedy jest większe przedstawienie na lekcjach. Straszne mnie to  żenuje. Owszem obchodzenie urodzin jest przyjemne jak świętuje się z najbliższymi, bez żadnych szopek. 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


strachmawielkieocz
Zobacz blog

strachmawielkieocz napisała:

dodane: 02-12-2012 12:39

Ja pamiętam bardzo żenującą sytuację z gimnazjum jak nasza wychowawczyni zawsze kazała solenizantowi stać na krześle jak inni śpiewali "sto lat", żeby każdy go lepiej widział. Czułam się wtedy jak małpa z zoo, nie wiedziałam w którą stronę się patrzeć mam. Nigdy więcej !
 

karenmuse
Zobacz blog

karenmuse napisała:

dodane: 02-12-2012 12:09

Wiesz co ja mam tak samo. Za czasów szkolnych strasznie mnie denerwowało jak mi wszyscy latali składać życzenia bo ktoś się od kogoś dowiedział, że mam urodziny i że wypada. Albo jak robili szopkę i szli do nauczyciela powiedzieć, że mam urodziny i nagle wszyscy wstają i mi śpiewają "sto lat" a ja się zastanawiam gdzie uciec. Albo haha jak była raz taka sytuacja gdzie po śpiewaniu ktoś się zapytał" A gdzie cukierki?" (to było już pod koniec gimnazjum, więc stwierdziłam, że się już w taką szopkę nie bawimy). Także podzielam Twój ból :)
 

matra
Zobacz blog

matra napisała:

dodane: 02-12-2012 11:30

Urodziny to dla mnie dzień jak każdy inny. W pracy nikt nie wie kiedy obchodzę urodziny i chwała Panu. Nienawidzę składać komuś życzeń i tak samo nienawidzę, kiedy ktoś składa mi je. A uczucia zażenowania podczas śpiewania nie umiem opisać.
Dostaję życzenia od najbliższych, tych, którzy pamiętają i tych, którym przypomni facebook, do tego drobny prezent i tyle mi starczy, nigdy nie czułam potrzeby robienia szopki z tego dnia.
 

slodkastokrotkaa

slodkastokrotkaa napisała:

dodane: 02-12-2012 11:30

Dla mnie urodziny to dzień jak co dzień, zazwyczaj jestem w pracy:p lubię je świętować tylko z moim chłopakiem, nikim więcej. Nie robię imprez urodzinowych.. ale prezenty lubię:D
 

alicjast
Zobacz blog

alicjast napisała:

dodane: 02-12-2012 11:15

dla mnie moje urodziny to nic specjalnego :P po prostu kolejny dzień w miesiącu :)

ale za to uwielbiam obchodzić urodziny mojego chłopaka lub przyjaciółki :P
począwszy od chodzenia po sklepach i kupowania prezentów ( choć ostatnio staram się wykonywać prezenty DIY ;)
Może to mało skromne, ale uważam się za osobę kreatywną i nawet jak kupuję prezent, a nie wykonuje go sama, to staram się, żeby był oryginalny. Słucham ludzi i też prezent zawsze chce dopasować do tego co mówił mi mój chłopak albo przyjaciółka, a później zawsze są pozytywnie zaskoczeni moimi pomysłami :P

ja też jestem dziwna, bo wolę celebrować urodziny innych ludzi, niż własne :P
 

margoletka

margoletka napisała:

dodane: 02-12-2012 10:07

Będę obchodzić tylko do trzydziestki, potem zamierzam zapomnieć o tym fakcie ;)
 

qvciorka
Zobacz blog

qvciorka napisała:

dodane: 02-12-2012 08:55

im jestem starsza, tym bardziej nie lubię... ;/
 

carlshi
Zobacz blog

carlshi napisała:

dodane: 02-12-2012 02:54

Nie lubię. Nawet nie lubię jak rodzina składa mi życzenia, a o reszcie nie wspomnę. Tak samo ze znajomymi... W rodzinie od paru lat jestem jakby pominięta, w sumie to przez problemy ale przez to zdystansowalam sie do wszystkiego. Ddlatego naprawdę nie lubię żadnych świat obchodzić szczególnie w gronie rodzinnym. Wszystko takie sztuczne.. Zero reedycji. A urodziny u mnie zaczynają sie i kończą na wszystkiego najlepszego wieczorem jeśli sobie rodzice w ogóle przypomną... Ah lepiej juz by było jakby w tym dniu sie do mnie nie odzywali :)
 

young_girl
Zobacz blog

young_girl napisała:

dodane: 02-12-2012 01:13

Moje urodziny tylko raz wypadły jeszcze w roku szkolnym :P Tak to zawsze w wakacje :P
 

umarloczek

umarloczek napisała:

dodane: 02-12-2012 00:42

Urodziny urodzinami, zawsze idzie się pobawić. Dla mnie Boże Narodzenie to odstawianie szopki.
 

d0minika_1992

d0minika_1992 napisała:

dodane: 01-12-2012 23:53

Na szczęście mam urodziny w wakacje;d
 

kaaaami
Zobacz blog

kaaaami napisała:

dodane: 01-12-2012 23:52

Ja tam lubię :) U mnie w szkole, klasie, ludzie ogólnie są sympatyczni, więc nie odczuwam żadnej sztuczności w ich zachowaniu :)

Jeśli ktoś ma urodziny, a za nim nie przepadam to jakoś szczególnie nie udaje i nie jestem wyjątkowo miła, bo ma urodziny, to chore :D
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
2