My trash

blogi.szafa.pl/ /srodka96

paź. 16

W paczce better or worse?

dodane przez: srodka96 dn. 16-10-2013 r.
W paczce better or worse?

Sprzedawane są na sztuki, markami, paczkami, jednym słowem hurtowo i detalicznie. Mają dużą wartość sentymentalną a także rynkową. Niektóre dziewczyny dały by się za nie pobić a są one głównym przedmiotem sprzedaży na szafie. Mowa oczywiście o ubraniach!

Dziś wpadłam na ogłoszenie pewnej szafowiczki o paczce ubrań. Były one prześliczne, jednak na mnie za duże... W paczce było 50 sztuk a cena wstępna to 75zł, razem z wysyłką - świetna okazja! - pomyślałam, jednak czy jest to także okazja dla sprzedającego? My, dziewczyny (ostatnio coraz częściej mężczyźni też) szperamy za cenowymi okazjami na fajne ciuszki, często znajdujemy je w tzw. paczkach. W paczkach inni użytkownicy chowają dowolną ilość rzeczy, od 2 w zwyż. Często trudno jest znaleźć paczkę, w której każda rzecz odpowiadałaby nam, jednak kupujemy ją, ponieważ jest taniej. Czy jest to biznesem dla użytkowników sprzedających? Wyrzucają ze swojej szafy mnóstwo rzeczy, które oddają za grosze! Moim zdaniem,nie jest to interes ich życia, jednak jeśli ktoś chce szybko oddać swoje ciuszki a przy okazji przy tym zarobić - jest to świetna opcja! 
Kupującym się opłaca ale jak z wystawiającymi? Tu odpowiedzi jednoznacznej nie ma, ale widocznie jakoś wychodzi im to na plus.

A czy wy wystawiałyście paczki swoich ubrań? Czy jest to opłacalne? Ja właśnie na jedną paczkę poluję, oby udało mi się ją kupić! ;)

Ubrania w paczce, paka ubrań,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


jacwicze
Zobacz blog

jacwicze napisała:

dodane: 17-10-2013 22:04

Wydaje mi się, że na plus im to nie wychodzi tylko próbują szybko pozbyć się wielu ciuchów. Ja najczęściej wystawiam osobno wszystko tak chyba jednak bardziej się opłaca. Strasznie nie lubię w pakach butów bo przeważnie przy dobrym rozmiarze ubrań rozmiar butów jest inny i potem człowiek nie ma co z nimi zrobić :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

My trash

Prowadzony przez:
srodka96

Skoro mamy cokolwiek pisać na blogach to piszmy swoje przemyślenia na tematy, które nas ciekawią, nurtują bądź zwyczajnie przeszkadzają. Wykrzyczmy światu to co mamy na myśli, powiedzmy jak czujemy się skrzywdzone, ale też cieszmy się razem z nim i śmiejmy. Tematy z życie wzięte, krótko i na temat - "Na myśli."

O mnie

srodka96

Na szafie od: 18-03-2013

Obserwuj

Moje imię brzmi Zuzanna - dosyć majestatycznie, prawdopodobnie znaczy ono lilia. Jestem dosyć młoda ponieważ mam zaledwie 17 lat. Lubię pisać i wyrażać siebie pisząc. Mam swój styl bycia i nie chce nikogo urażać swoimi tekstami, ale jednak pozostać w tym sobą. Jeżeli nie podoba Ci się coś w danej notatce - skomentuj - Ja wyjaśnię.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1