Moja Aroma :) I ♥♥♥ it

blogi.szafa.pl/ /sliwka60

lis. 29

MLM - co to takiego?

dodane przez: sliwka60 dn. 29-11-2012 r.
MLM - co to takiego?

 • MLM to idealny system dla osób, które pragną prowadzić swój własny biznes oraz zdobyć niezależność finansową.

  System Multi Level Marketing zwany inaczej marketingiem wielopoziomowym lub marketingiem sieciowym to strategia firmy określająca sposób jej funkcjonowania  oraz współpracy z wspólnikami- Dystrybutorami.

  Polega na oferowaniu produktów bezpośrednio Klientom, w ich domach, miejscach pracy, specjalnie do tego celu przygotowanych wystawkach, poza punktami sprzedaży detalicznej, np. sklepami.

  Marketing wielopoziomowy pozwala Dystrybutorom na budowanie swoich własnych struktur współpracowników. Zapewnia premie za pozyskanie nowych partnerów, oraz prowizje za sprzedaż wykonaną przez każdego współpracownika znajdującego się w drzewku danego Dystrybutora.

  Dochód z pracy partnerów jest wypłacany nawet w przypadku podjęcia decyzji o zaprzestaniu aktywnej sprzedaży produktów.

  Wykorzystaj dla siebie szanse jakie daje Ci system MLM!

  Wybierz przedsięwzięcie z nieograniczonymi możliwości zarobkowymi, które będą rosły wraz z Twoimi ambicjami i aspiracjami!

  To od Ciebie zależy, jak potoczy się Twój osobisty i finansowy sukces!

   


   

 

wpis edytowany 2012-12-01 o godz. 12:30:24

mlm, multi level marketing, network marketing, marketing sieciowy,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

...jedna kropla...tysiąc emocji...daj się ponieść!;) Aromaterapia, zdrowie i uroda w połączeniu z ...MLM!!! Czyli jak być piękną, zdrową i niezależną finansowo kobietą :) Coś dla nowoczesnych i przedsiębiorczych kobiet, które mają nie tylko marzenia, ale przede wszystkim cele w życiu (które są niczym innym jak marzeniami z ustaloną z góry datą realizacji;) Informacje, recenzje produktów, ciekawostki

O mnie

sliwka60

Na szafie od: 21-07-2011

Obserwuj

Witaj! :) Mam na imię Karolina, obecnie moje życie obraca się wokół Grodu Kraka:) Początkowo zajęta studiowaniem niezbyt absorbującego mnie kierunku, który miał mi pozwolić zająć przytulne stanowisko na etacie, gdzie pracowałabym na czyjeś bogactwo. Jednak poznałam zupełnie inny sposób na niezależność, nowy styl życia...Cała ta idea wciąga bez reszty, masa przestudiowanych książek, e-booków, blogów, portali, wideo szkoleń...żeby umocnić się w przekonaniu, że taki właśnie styl życia mi odpowiada i do niego zamierzam dążyć... Być może dasz się ponieść tej 'magii' i TY? Ale o co tak w ogóle chodzi...!? Zapraszam:)

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0