sosażerka

blogi.szafa.pl/ /rockerlin

lis. 03

i am mine

dodane przez: rockerlin dn. 03-11-2012 r.
i am mine

Spostrzegam, z kolejnym oddechem, że polegam tylko na własnym umyśle. Wiem, że się narodziłem i wiem, że umrę. To co między tym należy do mnie. Jestem mój.

Chyba nareszcie zrozumiałam, że mogę zmienić wszystko, co mnie dotyczy. Brak odwagi stanowi jedyny problem, ale czy to właśnie on ma zaważyć o moim życiu? Czy to przez brak odwagi nie będę szczęśliwa? Pragnę stać się dobrym człowiekiem, a przede wszystkim szczęśliwym. Wydawałoby się, że nie mam nic do stracenia. W głowie powtarzam sobie, że zawsze warto próbować, że nie można poddawać się. Tak, tylko ja znam swój umysł. Brzydzę się swojego talentu, tak bardzo go nie chcę.

TAK, JESTEM TWOJA. SOME DIE JUST TO LIVE.

Wskazówki zegara skaczą coraz szybciej. Choć nigdy nie jest za późno, to śpieszmy się. Życie jest krótkie, przelewa nam się między palcami. Nie można wiecznie tkwić w miejscu, czekając na zbawienie i na coś, co nigdy się nie wydarzy bez naszej inicjatywy. Czasem musimy pokazać jak bardzo nam zależy, nawet jeśli nic już nie ma sensu. 

 

moda, włosy, uroda, życie, prywatnie,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


merenvien
Zobacz blog

merenvien napisała:

dodane: 03-11-2012 13:43

Dlaczego bełkot? To pigułka tego, do czego każdy człowiek musi dojrzeć. I się z tym zgadzam./ Życie nie jest zapisane w gwiazdach. Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie. To tylko wymówki ludzi którzy nie mają odwagi aby działać!
 

anemone_sollel

anemone_sollel napisała:

dodane: 03-11-2012 13:04

I am mine? Czyli jestem kopalnia lub jestem moja? Aha. Przepraszam... ale to bełkot :P
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

sosażerka

Prowadzony przez:
rockerlin

Blog powstał dla zabicia czasu. Lubię dzielić się swoimi pomysłami, mini dziełami i czasem także niektórymi myślami. Mam nadzieję, że zagościcie tutaj raz po raz :3

O mnie

rockerlin

Na szafie od: 29-08-2011

Obserwuj

Sosażerka czyli nastoletnia Ania o dziwnych upodobaniach i fetyszach. Uwielbia jeść i właściwie tylko to łączy ją z biżuterią, którą tworzy.

Obserwują blog
KONKURS
koja55
fortunat
veruch
pink1987
Mutualka
goss28
Avinionn
faraway18
Kireczka16
bittersweet6
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0