Avangarda Magazine

blogi.szafa.pl/ /pyza48

sty. 05

ZOSTAŃ GWIAZDĄ FILMOWĄ FINAŁ PROGRAMU

dodane przez: pyza48 dn. 05-01-2013 r.


slider_hotel_1.jpgZostań Gwiazdą Filmową” - To pierwszy w Polsce internetowy aktorski talent show, którego zwycięzcy zagrają ważne role w filmie fabularnym i wyjadą na festiwal filmowy do Cannes! Już 02.02.2013 dowiemy się kto zostanie zwycięzcą i zagra w filmie Polsko- Francuskiej komedii „Ostatni Klaps”. W skład jury weszli : Mariusz Pujszo ( organizator oraz pomysłodawca znany ceniony aktor ,reżyser, producent i scenarzysta) Michał Milowicz, Marek Włodarczyk, Jerzy Gruza, Anna Prus, Janusz Kondratiuk, Zbigniew Buczkowski. Castingi do programu odbyły się w czterech największych miastach w Polsce ( Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań) Dwa pierwsze dni castingu polegały na wykonaniu przed kamerami krótkiej ok. 3 minutowej autoprezentacji. Uczestnicy mieli tu dużą dowolność. „Postaw na ciekawą prezentację swoich zdolności aktorskich”.Następnie Jurorzy spośród 640 osób wybierali 160 Uczestników z każdego miasta, spośród których wskazali około 40 Uczestników na każdą role, którzy potem zakwalifikowali się do kolejnego etapu.
Trzeciego dnia castingów Uczestnicy wybrani przez jury, wykonywali zadania aktorskie. Po zakończeniu castingów na stronie www.zostangwiazdafilmowa.pl została zamieszczona autoprezentacja 160 osób, nagrana podczas dwóch pierwszych dni castingów. Są to autoprezentację tych Uczestników, którzy przeszli eliminację i zakwalifikowali się do trzeciego dnia castingów.
Spośród filmików z udziałem 160 Uczestników w głosowaniu sms zostało wybranych około 80 Uczestników (20 Uczestników na miasto, po 5 na każdą rolę), którzy kwalifikują się do półfinału. W półfinale wziełoudział około 80 Uczestników (po 20 Uczestników na miasto i po 5 na każdą rolę), których scenki z zadaniami aktorskimi, zarejestrowane trzeciego dnia castingów. Zostały one zaprezentowane na stronie. W trakcie głosowania sms wyłonionych zostanie 16 Uczestników (4 Uczestników na miasto po 1 na jedną role), którzy kwalifikują się do finału. Obecnie głosowanie jeszcze trwa. Zatem czekamy na nazwiska osób które dostały się do finału. W finale bierze udział 16 Uczestników wyłonionych w półfinale oraz kolejnych 8 Uczestników (4 z „dziką kartą” wybranych przez jurorów oraz kolejnych 4 Uczestnicy z największą liczbą głosów z głosowania na portalu facebook.com, które odbędzie się w dniach 18.01.2013-25.01.2013). Uczestnicy z „Dziką kartą” i uczestnicy wyłonieni poprzez głosowanie na facebook’u mogą kandydować na dowolne role. Gala finałowa odbędzie się dnia 02.02.2013 w Giżycku w Hotelu St. Bruno . Zaproszeni na nią goście będą mogli liczyć na wiele atrakcji ze strony organizatorów. Jak również będą mieli okazję podziwiać nowe talenty. Pierwszego ogólnopolskiego aktorskiego show, przeprowadzonego drogą internetową .Zapraszam na forum :
483526_293138077471962_1100775869_n.jpg
http://www.facebook.com/hotmoda

wpis edytowany 2013-01-06 o godz. 02:07:59

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Avangarda Magazine

Prowadzony przez:
pyza48

Magazyn poswiecony modzie AVANGARDA MAGAZINE .Znajdziemy tu dużo ciekawostek o modzie, porady z dziedziny zdrowia, i urody. Przeczytamy też specjalne raporty, jak i info na temat organizowanych konkursów MISS.Events Imprezy tematyczne.Kursy ,szkolenia porady. Stylizacje

O mnie

pyza48

Na szafie od: 29-03-2012

Obserwuj

Magazyn Moda Lifestyle Prasa Trendy Glamour Foto Wizaż Fryzury Makijaż Kobieta Sukcesu Porady Styl Gwiazd Prawo Kobiet Konkursy Miss

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0