CoNieCo

blogi.szafa.pl/ /pola55

lis. 13

Kolacja we dwoje

dodane przez: pola55 dn. 13-11-2013 r.
Kolacja we dwoje

Wyjeżdżam...

Jak tlenu potrzebuję wolności. Muszę wszystko raz jeszcze przemyśleć, poukładać w głowie i wyciszyć emocje w sercu. Hmmm... mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach. Czy to ma przyszłość ? Ile jesteś w stanie poświęcić dla tego związku ? Bo ja... wszystko.

Pamietasz?... wąska uliczka, stara kamienica i  - to co lubię najbardziej - kamienne schodki. Tak, to Paryż. Tu się poznaliśmy i tu wróćmy, by przed zrobieniem kroku w przód /bądź w tył/ raz jeszcze skosztować gorącej francuskiej zupy cebulowej po długim spacerze. Tym razem już nie po-między kroplami deszczu, ale płatkami śniegu.

Znalazłam za grosze mansardę z tarasem i widokiem na Paryż. Będę czekała 14 lutego, a wraz ze mną deska rarytasów i czerwone wino pas-a-pas /krok po kroku/; oba te specjały są owocami fermentacji i dojrzewania i dlatego też tak świetnie się uzupełniają. Czujesz to połączenie smaków?.. Już samo pas-a-pas wiele obiecuje. Ja ze swej strony mogę jedynie obiecać, ze nie zaśniesz tej nocy . Po prostu - nie daruję Ci tej nocy... Kotku ;)  Tort Sahera z truflami zrobię sama i na pewno włożę w to całe moje serce.

Nie zawiedź mnie i  zjaw się w święto zakochanych w mieście świateł, rozpusty i miłości. To będzie nasza noc i nasza klacja we dwoje.

 

Bedę czekała... a tymczasem, dbaj o siebie ;)

 

 

wpis edytowany 2013-11-15 o godz. 11:58:43

kolacja, paryz, miłość, wino, czekolada,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

CoNieCo

Prowadzony przez:
pola55

Takie małe CoNieCo o tym co sercu bliskie

O mnie

pola55

Na szafie od: 25-11-2010

Obserwuj

niepoprawna optymistka

Obserwują blog
kingusia242
margerita28
blondi5

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0