droga do lepszego 'ja'

blogi.szafa.pl/ /phi1

lis. 22

Lista prezentów

dodane przez: phi1 dn. 22-11-2013 r.
Lista prezentów

Kochany Mikołaju! Zbliża się wyjątkowy czas. Dni na które z radością i niecierpliwością wszyscy czekamy. Jak co roku szukam wyjątkowych prezentów, aby obdarować nimi wyjątkowe osoby, które goszczą w moim sercu.

 

Jako pierwszą chciałabm obdarować swoją mamę, najukochańszą i najłagodniejszą kobietę jaką znam, która dała mi tak wiele, a sama od świata nie chce nic prócz szczęścia i zdrowia dla swoich bliskich. Wiem, że tego nie da się kupić, ale da się przywołać wspomnienia, a to również piękne uczucie. Aby tego dokonać wybrałam dla niej brożkę, z dwóch powodów: uwielbia tą część biżuteri i przywołuje piękne wspomnienia kiedy jako mała dziewczynka wraz z siostrą i mamą przesiadywałyśmy przy stawie, aby znów zobaczyć te dziwne wtedy dla nas stwożonka- ważki. Z racji, że widok nie był dość częsty, a oczekiwania były długie wypełniałyśmy sobie czas zabawami i rozmowami, to najmilsze wspomnienie jakie mam.

 

 

Kolejny prezent jest dla mojego taty. Niestety dzieci ma już duże więc i jego wiek idzie do góry, a on wciąż nie może się z tym pogodzić:) Nadchodzą chłodne dni, co roku mamy jeden wielki problem- dobór czapki! Bo przecież on się nie może żadną postarzeć:) Długo szukałam i w końcu znalazłam idealną dla niego, mam nadzieję, że sprawię mu tym pomysłem radość i choć na chwilę pomogę mu zapomnieć o przemijającym czasie i pozwolę cieszyć się chwilą.

 

 

Siostra- tutaj dużo nie muszę tłumaczyć. Piątek jest to dla nas dzień, na który czekamy z utęsknieniem, mimo, że musimy przeżyć osobno tylko 5 dni to dla nas naprawdę wiele! Na pocieszenie chciałabym dać jej tą bluzę, z powiedzeniem, które zawsze wypowiadamy w niedzielę wieczorem na pożegnanie. BYLE DO piątku!!

 

 

I na koniec coś dla mnie! Zatrzaśnięcie kluczy w aucie, zgubienie ich, szukanie po całym domu, a nawet w torebce to norma! Czas i to zmienić, a co może mi w tym pomóc? Wielki, rzucający się w oczy brelok :) Dodatkowo zaczęłam również walkę z moimi włosami, na święta chcę zachwycić wszystkich piękną burzą loków, ale najpierw muszę je 'podreperować' a co innego może mi pomóc jak nie szampon regenerujący przeciw łamliwości?

 

wpis edytowany 2013-11-29 o godz. 13:13:13

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

droga do lepszego 'ja'

Prowadzony przez:
phi1

setrerterty

O mnie

phi1

Na szafie od: 14-01-2010

Obserwuj

Wiem, że jestem jedną z tych, co nie boją się żyć. "Gdy dzień zmienia się w ciemna noc, Nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, Trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje To dobrze mi jest z tym..."

Obserwują blog
nicolenkaa
cherry_cherry_lady
maja2288
feeeeling
ivaa15
miiszel
z_pazurem
nokia24
suczka69
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0