Na razie o odchudzaniu :p

blogi.szafa.pl/ /olgate

gru. 25

Dzień 78.

dodane przez: olgate dn. 25-12-2012 r.

Postanowiłam zrobić Petardę, żeby nie było, że w święta nie robię nic innego poza obżarstwem.

W domu jest za ciasno na ćwiczenia i w dodatku trochę 'zmęczyłam' nowy dywan, na którym ćwiczyłam, ale dałam radę :p

Nawet rowerek treningowy został przygnieciony jakimiś gratami podczas przedświątecznych porządków i teraz nie mogę się do niego dokopać.

Dopiero dziś poczułam chwilowo atmosferę świąt. Nie pada śnieg i nie śpiewamy kolęd, ale dziś już nie ma gorączki związanej z przygotowaniami i jest o wiele przyjemniej niż wczoraj.

 

Edit.

Szukam w domu jakiejś sukienki na sylwestra. Odkopałam m.in. moją studniówkową długą suknię (nadal bardzo mi się podoba, ale nie mam gdzie jej założyć). Miałam ją na sobie tylko na własnej studniówce prawie 3 lata temu. Po przymierzeniu usłyszałam od mamy (po raz kolejny zresztą w tym tygodniu), że strasznie schudłam i nawet ręce mam szczuplejsze. Nie uwierzyłam, a ona kazała mi spojrzeć na zdjęcia ze studniówki. I co? I rzeczywiście już mam trochę mniej grubaśne ręce i troszkę mniej ramiona 'jakby upasiony Pudzian' :D

To jak motywacyjny kopniak.

wpis edytowany 2012-12-25 o godz. 23:11:51

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Na razie o odchudzaniu :p

Prowadzony przez:
olgate

Na blogu na razie piszę, jak staram się zmienić tryb życia, by poczuć się zdrowo, zyskać energię i... tak, schudnąć oczywiście ;) Blog pisany w celu zmotywowania samej siebie. ----- Podobno pisanie pamiętnika zapobiega depresji ;) ----- Jeśli chcesz spytać, co to jest Skalpel, Killer, Petarda i Trening z gwiazdami zachęcam do zapoznania się ze stroną/fanpage'em Ewy Chodakowskiej :) ----- Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć bez mojego pozwolenia.

O mnie

olgate

Na szafie od: 10-05-2012

Obserwuj

ok. 170 cm wzrostu. najgorsza waga kiedykolwiek: 70 kg. chciałabym ważyć: 55 kg (chyba że będę mieć ciężkie mięśnie ;), nigdy mniej niż 50 kg. teraz (27 XII) ważę: 62,6 kg (następne ważenie, kiedy znów załatwię wagę - prawdopodobnie luty ;)

Obserwują blog
koja55
kingusek90
juuhuu
anuuulka7
naSskaa
paula0391
shanti93
ewelina9003
Avinionn
dagoos86
madzia88lena
kokoo00
feeeeling
ivaa15
Smaajl
edit91
freshly
vvvasiuniavvv
miiszel
Greddy
agnieszka3888
ellieellie
ewe237
martuch19910
margerita28
marlena_struk
Cholerka
Marticzku
Anetaa88
docelu
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0