Mama działa

blogi.szafa.pl/ /olczita82

luty 01

Dostawka do wózka

dodane przez: olczita82 dn. 01-02-2014 r.

abc-design-kiddy-ride-on-dostawka-do-wozkaDostawka to świetny patent, jeśli tak ja mnie, “przytrafiły” się Wam dwa bąble w krótkim czasie.

Na etapie ciążowym jeszcze zastanawiałam się jak rozwiązać temat spacerów kiedy jedno dziecię ma 1,5 roku i przecież chodzi samodzielnie. Tylko, że nie wszędzie dojdzie, a czasem nie ma humoru i woli być wożone. A tu drugi maluszek, bez wózka właściwie o spacerach można zapomnieć.  

I oto któregoś pięknego dnia, kopiąc w sieci znalazłam rozwiązanie w postaci dostawki. Platformę montuje się do stelaża wózka, nie potrzeba do tego żadnego specjalistycznego sprzętu. Cały manewr jest bardzo prosty, a dodatkowo platformę można odpiąć kiedy nie jest nam potrzebna. U nas to rozwiązanie sprawdziło się super.  Tola smacznie spała w wózku, a Ninka podróżowała na dostawce, cała zadowolona, że widzi więcej. A jak jej się nudziło stanie, to sobie siadała i jeździła w taki sposób.

Jakoś nie wyobrażam sobie wyjścia na spacer i prowadzenia wózka i Niny jednocześnie. Dostawki są w miarę uniwersalne i pasują do większości wózków. Polecam wszystkim z dwójką dzieci o niewielkiej różnicy wieku.

dostawka do wózka, podest do wózka,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Mama działa

Prowadzony przez:
olczita82

Mama Działa to blog o moich doświadczeniach w macierzyństwie. Co mi się sprawdziło, co mogę polecić, a co jest zdecydowanie przereklamowane. Jeśli niedługo zostaniesz mamą lub już nią jesteś i ciekawią Cię różne mamine tematy, zapraszam.

O mnie

olczita82

Na szafie od: 11-09-2013

Obserwuj

Jestem mamą od 16 miesięczy a za 2 znów mamą będę. Od początku :) I tak sobie pomyślałam, że za drugim razem jest już łatwiej. Już nie błądzę w świecie dziecięcych ubranek nie rozróżniając śpiochów od pajacy. Nie wyszukuję setek zupełnie niepotrzebnych dziecku wynalazków, które promują ich producenci. Nie czytam, jakie pieluchy kupują mamy-celebrytki, bo co to za różnica dla bobasa w co za przeproszeniem “robi”. I dlatego pomyślałam, że może warto podzielić się tym, co już wiem z tymi z Was, które mamami zostaną wkrótce lub właśnie zostały. Wiadomo,każde dziecko jest inne, dlatego zachęcam do dzielenia się Waszymi doświadczeniami. Nie tylko jeśli chodzi o noworodki i niemowlaki, ale także starsze dzieci, bo jeszcze wiele przede mną.

Obserwują blog
haanula
Madeleine1987
niewywrotna
milqin
sky1990
paulina233
adrianna_k30
ajmfree
margerita28
LadyDitha
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0