Nie zawsze schludnie.

blogi.szafa.pl/ /niedozywiona

mar. 06

Tygodniowe wyzwanie!

dodane przez: niedozywiona dn. 06-03-2012 r.
Tygodniowe wyzwanie!

Wieje nudą ze wszystkiego, wiosna ledwo budzi się do życia, a z nowej ramówki TVN straszą Tyszka i Woliński. Ja, bardzo znudzona z resztą, wszystkim- pracą, sprzątaniem, gotowaniem- zastanawiam się jakby sobie urozmaicić życie, ale nic ciekawego z tego zwykle nie wychodzi. 

Od czego jest jednak słowo INSPIRACJA ?! No, jest ono głównie po to, żeby jakiś stan rzeczy określić, a ja właśnie w stanie rzeczy ogólnie nazwanym inspiracją się znajduję. I tak przeglądając po raz setny Internet wparowałam na collegefashion.net i mnie olśniło.

Weekly Challenge!

O co chodzi ? Real- Life Style Challenge to projekt, który z założenia trwa tydzień- tydzień roboczy, czyli od poniedziałku do piątku. Cele są przeróżne, od łączenia japonek ze wszystkimi możliwymi strojami, w których w tygodniu paradujemy, po stworzenie super dekoracji do pokoju. Wszystko odbywa się właśnie na przestrzeni tych pięciu dni. 

 

 

Powyżej rezultaty dwóch tygodni- neutralne kolory każdego dnia i spódniczka każdego dnia. Najważniejszą częścią całej imprezy jest właśnie udokumentowanie jej i faktyczne wcielenie w zycie. Wiadomo, nie w każdym tygodniu jakiś cel trzeba sobie wyznaczać a od czasu do czasu jest to ciekawe urozmaicenie. Tym bardziej jeśli TRZEBA się tym pochwalić.

Więc dziewczyny do roboty i wymyślmy może wspólnie jakiś ciekawy temat na nasze Weekly Challenge! Od poniedziałku do piątku róbmy coś 'wspólnie', później tylko zobaczmy efekty na blogach, co Wy na to? Pamiętajcie, że nie trzeba się ograniczać wyłcznie do kwestii outfitów, pamiętajcie o mejkapie, paznokciach, biżuterii, handmadeach, wzorach, fakturach... Jest tego cała masa!

weekly challenge,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 06-03-2012 18:52

Ashley, autorka projektu wystartowała z nim na przełomie grudnia i stycznia, dodatkowo zdjęcia nie są robione w Polsce, dlatego nie ma na przykład puchowej powloki ze sniegu.
 

AnanasowAaa
Zobacz blog

AnanasowAaa napisała:

dodane: 06-03-2012 17:55

Głownie co do drugiego 'Weekly-zestawu', nie jest to Weekley Challenge, bo widać, że są zrobione (te zdjęcia) o różnych porach roku, a nie z dnia na dzień... ; o .
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 06-03-2012 17:13

też właśnie mam pustkę w głowie, dlatego też powstał wpis ;p
 

nyryly

nyryly napisała:

dodane: 06-03-2012 17:11

Nie mam pomysłu na żaden temat, ale chętnie bym się w to pobawiła :) Może jak wymyślę coś ciekawego, to podzielę się tym w komentarzu.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Hm, nie wiem. Nie wiem, blogu, jaki będziesz więc nie każ mi się opisywać.

O mnie

niedozywiona

Na szafie od: 06-04-2011

Obserwuj

Czasem chciałabym mieć tak poukładane w głowie, jak mam poukładane w szafie.

Obserwują blog
Mezatka
letasha151
kamiqa
natis_1
Deamonite
corleona
J_R_
Kates1985
Nihil
ivaa15
xedin16
Lajla18
marti93
edytka137
alexis24
julianna_89
kaaaami
AnanasowAaa
xniunka
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1