Nie zawsze schludnie.

blogi.szafa.pl/ /niedozywiona

luty 24

Miłość ma kolor fioletu.

dodane przez: niedozywiona dn. 24-02-2012 r.

Dzień dzisiejszy, a wlaściwie poranek dzisiejszy śmiało nazwę najlepszym porankiem tygodnia. Jedno z moich marzeń zostało spełnione- na śniadanie wypiłam roztwór z glukozą. Dobrze, że zima się kończy (hahaha), bo moje lewe przedramię wygląda jakbym zaczęła eksperymentować z z narkotykami dożylnymi, tak mnie dzisiaj urządziła kobieta pielęgniarka. Swoją drog śmieszna osoba, bo ludzie tacy jak ona bardziej kojarzą mi się z prosektorium niż z laboratorium analiz- chrypa w głosie, powolny krok i ruchy, zanurzenie we własnym świecie. 

Nie dostałam niestety naklejki 'Dzielny pacjent', za to od pani rozdającej ulotki dostałam ofertę kredytową z lizakiem na zachętę. Lizak czeka na odpowiednią okazję, a za godzinę spędzoną w laboratorium bez grymasów sprawiłam sobie serek czekoladowy. Mimo majątku, który wydałam na badania musiałam wyskubać kilka groszy na nowego Joy'a, okładka mnie po prostu ciągnęła. 

Nie chodzi o to, że szerokim uśmiechem wita z niej Edytka Herbuś, chociaż gdyby nie jej sukienka i neonowy żółty napis nie gapilabym się na okładkę pół godziny. Absolutnie fenomenalny fiolet z cytrynową żółcią na okładce zawrócił mi w głowie i powiem jedno- muszę mieć coś takiego, co połączy ze soba te dwa kolory. Tymczasem jestem również po ekstrałupach w sh, wydałam na całe zakupy (hahahahahahahhahha) 9 zł, ale nie mam wieszaków w nowych szafach, więc się ograniczę i w tym miesiącu basta, bo wór, który za sobą targałam wyglądał jak ukradziony Mikołajowi. 

Z ręką na sercu- nie mam nawet pojęcia, co tam w Joy'u, bo ciągle oczy na okładce. A otwierać i czytać na razie nie mam zamiaru, niech mi się edycia suknia i napisik na jej tle tak przestanie podobać to i może- o ile nowe zasady wejdą w życie- do konkursu szafowego dołączę. Mam jeszcze dużo pustych półek, przyda się jakaś książka, o.

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


asica95
Zobacz blog

asica95 napisała:

dodane: 29-02-2012 11:11

Jak zawsze świetny wpis.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Hm, nie wiem. Nie wiem, blogu, jaki będziesz więc nie każ mi się opisywać.

O mnie

niedozywiona

Na szafie od: 06-04-2011

Obserwuj

Czasem chciałabym mieć tak poukładane w głowie, jak mam poukładane w szafie.

Obserwują blog
Mezatka
letasha151
kamiqa
natis_1
Deamonite
corleona
J_R_
Kates1985
Nihil
ivaa15
xedin16
Lajla18
marti93
edytka137
alexis24
julianna_89
kaaaami
AnanasowAaa
xniunka
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
2