Nie zawsze schludnie.

blogi.szafa.pl/ /niedozywiona

luty 11

Jak przeżyć i nie zwariować, czyli pomysł na walentynki.

dodane przez: niedozywiona dn. 11-02-2014 r.
Jak przeżyć i nie zwariować, czyli pomysł na walentynki.

Miłość taka wielka, uszanowanko zakochani, restauracje takie pełne wow- tak walentynki mógłby podsumować najsłynniejszy pies świata. Co jednak, jeśli ten dzień to kolejny z cyklu samotnych? Załamać się? Rozpaczać? Ja jestem zahartowana, mimo tego, że miałam z kim walentynki spędzać w wyniku siły wyższej zawsze spędzałam je jednak w samotności i szczerze powiedziawszy, jest to dla mnie dużo bardziej naturalne niż wymyślanie prezentów, kreacji itd. W tym roku będzie bardzo podobnie, walentynka teoretycznie jest, w praktyce dzieli nas jedna strefa czasowa. Są internety? Są. Trzeba wpadać w rozpacz? NIe trzeba- ale jeśli jesteś w podobnej sytuacji i w panikę zaczynasz w przeddzień walentynek wpadać i nie chcesz wyglądać jak na zdjęciu poniżej?- czytaj uważnie a poznasz mój plan na walentynki! :)

 

Ludowa mądrość głosi, że ten, kto w ten dzień będzie chociaż w części ubrany na czerwono miłością będzie się cieszył cały następny rok albo miłość znajdzie, a czy kłócimy się z mądrościami ludowymi? Nie, bo zawsze mają one rację. Dlatego, co by się nie działo- ubieramy się najpiękniej na świecie, zachowując oczywiście kolorystykę- a że temperatury prawie letnie to można sobie pozwoli,ć na piękną sukienkę:

 

W takim stroju można podbijać świat i łamać serca :) Nadal jednak pozostaje kwestia tego, że mimo internetu a w związku z odległością ciężko ten dzień uczynić chociaż w małym stopniu wyjątkowym. Ale pomysłowa kobieta to bezcenna kobieta! Drogie panie, posiadaczki laptopów, kamerek internetowych, aparatów i telefonów z samowyzwalaczem uwaga! (nie, nie będę was namawiała do grzechu! :D ) Włączcie sobie wasze sprzęty, sprawdzamy jakie mamy światło, dobrze jest rozpalić kilka świeczek, zapalić małą lampkę- ale żeby jednak było coś widać! Bierzemy w łapkę karteczkę z jakimś miłosnym wyznaniem albo serduszko, na przykłąd takie:

Oczywiście ubierz się ładnie ale z ewektem WOW!, na przykład wybierając jedno z tych cudeniek

Ustaw się łądnie i cykaj zdjęcia! :) Oczywiście nie chodzi tutaj o to, które zdjęcie będzie bardziej wulgarne, niech to będzie subtelne, romantyczne- i tak zadziała(sprawdzone!) :) Dodatkowo możesz obrobić je w jakimś programie graficznym dodając jakiś napis albo cokolwiek chcesz i wysłać je mejlem/mmsem ukochanej osobie, z któą nie możesz spędzić tego dnia, niech wie, że pamiętasz :) Jasne, walentynki powinno się obchodzić cały rok, nie raz do roku ale to doskonała okazja żeby wykazać się taką drobną inicjatywą. A może to też dobry pomysł, żeby zakomunikować komuś co dla ciebie znaczy? :)

Pamiętaj, że nawet będąc singlem możesz ten dzień spędzić wyjątkowo- zrobić sobie domowe spa, w końcu bez problemu zjeść miskę ulubionego kremu z pieczonego czosnku albo rozpuścić czekoladę i zanurzyć w niej swoje ulubione owoce, oglądając przy tym ulubiony film :) I pamiętajcie, że walentynek n ie trzeba spedzać w drogiej restauracji, nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie prezenty, bo sami- jak widać- bez żadnych kosztów możemy sprawić te najlepsze :)

Nie ważne jak świętujesz, życzę żeby ten dzień był dla ciebie udany!

(zdjęcia zostały wyposażone w linki, wystarczy na nie kliknąć ;) )

wpis edytowany 2014-02-11 o godz. 15:51:42

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Hm, nie wiem. Nie wiem, blogu, jaki będziesz więc nie każ mi się opisywać.

O mnie

niedozywiona

Na szafie od: 06-04-2011

Obserwuj

Czasem chciałabym mieć tak poukładane w głowie, jak mam poukładane w szafie.

Obserwują blog
Mezatka
letasha151
kamiqa
natis_1
Deamonite
corleona
J_R_
Kates1985
Nihil
ivaa15
xedin16
Lajla18
marti93
edytka137
alexis24
julianna_89
kaaaami
AnanasowAaa
xniunka
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0