Nie zawsze schludnie.

blogi.szafa.pl/ /niedozywiona

luty 01

Do you fancy ..?

dodane przez: niedozywiona dn. 01-02-2012 r.
Do you fancy ..?

 Dzisiaj się podzielę z Wami moim muzycznym odkryciem. Chociaż prawdę mówiąc kiedy patrzę na ilość wyświetleń pod kanałem artysty, którego znalazłam, to tylko ja jestem w takiej czarnej dupie i musi minąć rok świetlny, żeby coś ciekawego do mnie dotarło- żeby cokolwiek dotaro. 

Zaznaczę może na początku, że nie należę do osób, które zalewają sobie playlistę Dodą, Britney, Gagą, czy 30 STM. Jared Leto jest mi obojętny, a Justin Bieber mógłby przechodzic obok mnie setki tysięcy razy za dnia -i tak na niego uwagi bym nie zwróciła. Rodzimych wykonawców powiedzmy, że jakoś omijam z daleka. Sylabizowanie 'cie- szmy się z ma- łych rze- czy bo wzór- na szczę-ście nana- na- na' jakoś mnie nie kręci, a tekst podobny do kazdego innego. A że jestem poplątana całkowicie to słucham sobie na zmianę na przykład Rysia Pei(gwarantuję, że na kilkanaście piosenek o niczym są dwie albo trzy, które mają coś do przekazania) z Ewą Demarczyk(jeśli ktoś tej Pani nie zna- koniecznie radzę się zapoznać, zwłaszcza, jeśli jest się miłośnikiem poezji).

I tak ciężko mi określic moje gusta muzyczne jednoznacznie, ale chyba najlepszym zobrazowaniem tej całej sytuacji jest nieśmiertelne "-Czego słuchasz?  -Muzyki.". Właśnie dlatego zaprezentuję Wam coś, co jest o tyle nietypowe, że jest mieszanką dziwacznie niepasujących do siebie rzeczy, ale jednak tworzących świetną całość.

 

&feature=related

Teraz proszę sobie kliknąć 'play' i słuchać. Nie będę opisywała, że klimat piosenki jest dosyć eteryczny, taki do marzeń, natomiast teks piosenek niektórych jest tak kontrastowy do tego, tworzy to ładny zlepek. No bo jak Wam pasuje do tego fragment, że 'jedynymi dziewczynami z którymi sie pieprzę są te, które zdają się mieć w sobie 20 pigułek'? No nijak, prawda? Ale nie trzeba znać angielskiego, żeby się cieszyć tą muzyką - chociaż rozumienie tekstu daloby pełną mozliwość do tego. 

Polecam Wam zapoznanie się z innymi kawałkami The Weeknd- może będą takie, które bardziej przypadną do gustu. Jeśli jednak jesteście oczarowane muzyką, zapraszam na stronę internetową zespołu, gdzie możecie ZA DARMO ściągnąć trzy albumy, pełne oczywiście. 

Jak wrażenia?

the weeknd,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Hm, nie wiem. Nie wiem, blogu, jaki będziesz więc nie każ mi się opisywać.

O mnie

niedozywiona

Na szafie od: 06-04-2011

Obserwuj

Czasem chciałabym mieć tak poukładane w głowie, jak mam poukładane w szafie.

Obserwują blog
Mezatka
letasha151
kamiqa
natis_1
Deamonite
corleona
J_R_
Kates1985
Nihil
ivaa15
xedin16
Lajla18
marti93
edytka137
alexis24
julianna_89
kaaaami
AnanasowAaa
xniunka
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0