Nie zawsze schludnie.

blogi.szafa.pl/ /niedozywiona

paź. 18

jurorem każdy być może- ale czy każdy powinien?

dodane przez: niedozywiona dn. 18-10-2012 r.

Wraz z wrześniem w ramówce wielu stacji telewizyjnych pojawiły się setki programów typu talent show. 'Mam talent', 'Must be the music' i program, który rozłożył mnie totalnie na łopatki.

 

Zacznę od początku- z racji tego, że jestem uzależniona od pudelka przeglądam go codziennie po kilka razy. Swego czasu zaczęły się tam coraz częściej trzy roześmiane, pulpetowate twarzyczki. Oczywiście mowa o Grycankach. Chociaż dla części spoleczeństwa powinny one znaleźć swoje miejsce w sloiczkach Pudliszki z napisem 'pulpety w sosie własnym' to te postanowiły się promować. I tak jedna zostala modelką, druga tancerką a trzecia... no właśnie.

 

Grycanka senior, małżonka syna potentata lodowego królestwa, stwierdziła, że uwielbia gotować  i chciałaby mieć swój własny program kulinarny. Wielka była z tym afera, bo próbowano ją porównać do Magdy G., która obecnie zajmuje sie ogłupianiem Polaków. 

 

Jakiś szaleniec podłapał, że tag "grycanki" na pudelku i innych portalach staje się coraz bardziej popularny i góruje na tle innych, temat gotującej Marty Grycan utrzyymywal się jakiś czas na fali i bach! Programu kulinarnego co prawda nie ma ale jest 'Polski turniej wypieków' czyli formuła, która powstała aby pani Marta mogła się wykazać przed kamerą. 

 

Jaki jest efekt? Cóż, masa sztucznego uśmiechu, stylizacje zarówno jej jak i Piotra Gąsowskiego, który prowadzi program razem z nią są delikatnie mówiąc od czapy i coś, co sprawia, że nie chce się tego oglądać. Nie można o nic winić uczestników, w końcu każdy chce w jakiś tam sposób zabłysnąć i pozostawić po sobie ślad ale prowadzący?

 

Jeśli ktoś ma ochote śledzić PTW niech robi to na swoją odpowiedzialność, bo sztuczny uśmiech prowadzącej po prostu oślepia. Na szczęście, mimo że jest 'gwiazdą' nie ma jej w tym programie- przynajmniej na czas obecny- zbyt dłużo i nie trzeba się z tym widokiem zbytnio zmagać. Oczywiście stara się dbać o wszystkich jak matka i mentorka, która ciężką pracą doszła do męża dziedzica ale kiepski ma urok.

 

Stwierdzam, że czas, który przeznaczyłam na obejrzenie jednego odcinka to czas zmarnowany i nikt i nic mi tego nie zwróci, chociaż muszę przyznać, że głos pani Grycan senior jest bardzo przyjemny i słucha się jej mimo wszystko naprawdę bardzo przyjemnie. Brzmi trochę jak głos animowanego bohatera. Ale jest uroczy.

 

________________________

 

Chcialabym nadmienić, że biorę udział w konkursie szafy 'Twój domowy przepis na..." i jeśli chcesz poznać moje sekrety na jesienne bolączki zapraszam tutaj!

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


roballo

roballo napisała:

dodane: 18-10-2012 18:12

dobre :D
 

niedozywiona
Zobacz blog

niedozywiona napisała:

dodane: 18-10-2012 15:21

nawet wszechświata.
 

suchy_kaszel

suchy_kaszel napisała:

dodane: 18-10-2012 15:20

Setki programów? Mówimy o ramówce polskiej czy całego świata?
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Hm, nie wiem. Nie wiem, blogu, jaki będziesz więc nie każ mi się opisywać.

O mnie

niedozywiona

Na szafie od: 06-04-2011

Obserwuj

Czasem chciałabym mieć tak poukładane w głowie, jak mam poukładane w szafie.

Obserwują blog
Mezatka
letasha151
kamiqa
natis_1
Deamonite
corleona
J_R_
Kates1985
Nihil
ivaa15
xedin16
Lajla18
marti93
edytka137
alexis24
julianna_89
kaaaami
AnanasowAaa
xniunka
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0