modowe potyczki

blogi.szafa.pl/ /nicoola

lip. 17

WAKACYJNA PRACA ! POMÓŻCIE

dodane przez: nicoola dn. 17-07-2013 r.

Hej dziewczyny! Zbieram pieniądze na remont pokoju, właściwie chwytam się wszystkiego co wpadnie w ręcę, od sprzątania u innych po roznoszenie ulotek, jednak to nie wystarcza.Minimum jakie sobie postawiłam to 500 zł, jak dotąd (pracuję gdzie się tylko da od początku wakacji!!!) udało mi się uzbierać nieco ponad 200 zł, a więc nawet nie jestem w połowie.. Zależy mi na tym aby ten remont ukończyć do końca lipca i byłabym wdzięczna, gdybyście pomogły! Nie żebym w Was nie wierzyła, ale rozumiem, że bezinteresowana pomoc nie zawsze przychodzi tak łatwo, dlatego w zamian za pomoc ja również Wam coś zaproponuję

To potrwa naprawdę MINUTĘ :) 

o Co co chcę Was dzisiaj prosić?

Wchodzicie w link (musicie się zarejstrować koniecznie z tego linku!!)

http://bit.ly/Przejaaazd

Rejestrujecie się i potwierdzacie rejestracje kodem z SMS'a (to rownież niezbędne!)

 

Co Wy będziecie z tego miały?

Macie do wyboru

* -10% na wszystkie ciuchy z mojej szafy! 

lub

* jeśli chcecie zarabiać tak jak ja przez internet (100% legalnie, wszystko ok, ja też nie ufam tym mejlom pt "CHCESZ ZARABIAĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU?", ale to działa, inaczej nie prosiłabym Was teraz o pomoc :D ), piszcie do mnie, a pokieruję do osoby, która za to odpowiada, dostaniecie cały regulamin etc! O co w tym chodzi? Wystarczy, że 40 osób zarejestruje się z Waszego polecenia (dostajecie swój wygenerwoany link, który wystarczy rozesłać do znajomych) i zgarniacie 60 zł, za każdą kolejną osobę kolejne profity! Mi zależy póki co na tych 40 rejestracjach, więc DZIEWCZYNY siła w NAS:)

Pomóżcie, to naprawdę minuta :)))))

Liczę na Was:*

a i najważniejsze, jak się zapisujecie to piszcie priv z Waszym mailem żebym wiedziała kto naprawdę się zarejstrował! dzięki!:) 

wpis edytowany 2013-07-17 o godz. 22:38:13

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Lukrowana

Lukrowana napisała:

dodane: 18-07-2013 10:26

:D
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0