Bezimienna

blogi.szafa.pl/ /morelovva

cze. 21

Nie płacz,że coś się skończyło .. Ciesz się,że mogłaś to przeżyć!

dodane przez: morelovva dn. 21-06-2012 r.

 Tak tak... miesiąc czerwiec powoli się kończy.. ostatnio dni wprost przeciekają mi przez palce.. nie wiem czego chcę i do czego dąże.. dopadł mnie jakiś kryzys..  szukam natchnienia i nic z tego nie wychodzi. ON próbuje mnie jakoś zainspirować,ale marnie mu to idzie..;) ciekawe co przyniesie kolejny miesiąc?? możę jakieś nowe przemyślenia?? ..... Hmmmm.... Czy wy też tak macie??

przemyślenia,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


morelovva
Zobacz blog

morelovva napisała:

dodane: 21-06-2012 22:25

szpak masz rację:) zgadzam się z Tobą w 100%.. ale czasem trzeba do pewnych rzeczy samemu dojrzeć.. :)buchling znajdź inspirację w samej sobie.. baa.. najlepszy sposób - Ja chyba też tak zrobię:) muszę odnaleźć swoją drogę:)
 

buchling

buchling napisała:

dodane: 21-06-2012 21:36

przynajmniej masz kogoś kto próbuje Cię inspirować :P mój kryzys nie ma nigdzie oparcia i póki co jest z tego szalejąca burza pod powłoką spokoju.
 

szpk
Zobacz blog

szpk napisała:

dodane: 21-06-2012 21:29

najlepszy sposób na lepszy dzień? docenić to, co się ma i przede wszystkim cieszyć się z drobiazgów ;)
 

morelovva
Zobacz blog

morelovva napisała:

dodane: 21-06-2012 20:08

skąd to wszystko się bierze.. życie weryfikuje to tak a nie inaczej.. widocznie tak być musi:) jedynie pozytywne nastawienie coś może zmienić:)
 

and222ia
Zobacz blog

and222ia napisała:

dodane: 21-06-2012 20:06

dokładnie tak samo:(
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Bezimienna

Prowadzony przez:
morelovva

Każda chwila z mojego życia. Rzeczy pocieszne i te bardziej dołujące:) mały vlog oparty na szczerości,którą tak bardzo cenię :D

O mnie

morelovva

Na szafie od: 15-03-2012

Obserwuj

=>BŁĄDZĄCA- bo rzadko pierwszy wybór jest tym właściwym. =>BEZRADNA- bo nie potrafię cofnąć czasu…a tak bym chciała… =>BOJE SIĘ- utraty Kogoś bliskiego…Wy wiecie!… =>CIEPŁA- gdy tylko tego pragniesz.. =>CIERPLIWA- do czasu.. =>DZIECKO- niekochana cierpię.. =>KOCHAM- całym sercem.. =>KOCICA- potulna, a gdy trzeba pokażę pazurki… =>POMOCNA- bo wiem co znaczy nie podać komuś ręki w potrzebie… =>ROZMARZONA- bo czasem nie pozostaje nic innego jak marzenia…i piękne wspomnienia. =>SILNA- bo czasem dziwię się, że jeszcze żyję.. =>UCIEKAM- w przeszłość, niestety….czasami…. =>NIEUFNA- bo zawiedli Ci, których Kochałam i zaufałam.. =>NIEWIDZACA- bo czasem nie widzę tego, co widzieć powinnam.. =>NIEUBŁAGANA –dla nieprzyjaciół, zdrajców. =>NIE ZNIECHĘCONA- staram się mimo Wszystko.. =>ODPOWIEDZIALNA- poniosę konsekwencje.. =>OPÓŹNIONA- bo zbyt późno zauważam własne błędy.. =>UFNA- nie.. życie zmieniło mnie pod tym względem…na zawsze… =>UŚMIECHNIĘTA- bo to lubią Ci których Kocham.. =>WĄTPIĘ- w sens swego życia……………. ….jednak….żyję….czuję……kocham!

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0