niepoukadane

blogi.szafa.pl/ /monyku

kwi. 21

laserowe wybielanie zębów - OPINIE?

dodane przez: monyku dn. 21-04-2013 r.

mam możliwośc laserowego wybielenia ząbków w gabinecie White&Beauty... za niesamowitą cenę 129zł!!

Robić? Nie robić? Polecacie takie wybielanie?

Czy takie jednorazowe wybielanie - zabieg trwa godzinę, 3X15min jakiś żel jest nakładany... czy to wystarczy? Czy nie trzeba tego powtarzać kilka razy, żeby był efekt?

Myślałam też nad paskami wybielającymi sheer white, ich cena to około 90zł, więc niewielka różnica a wiadomo że w gabinecie zawsze lepiej :)) i szybciej :)

nie mogę się zdecydować, nie wiem za wiele o laserowym wybielaniu - robiła któraś z Was? jakie opinie?

Na stronie www salonu widzę coś o nazwie "wybielanie podtrzymujące" - co ile czasu trzeba to robić? I czy trzeba w ogóle?

 

wybielanie zębów, profesjonale wybielanie, zęby, pielęgnacja,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


ulankas

ulankas napisała:

dodane: 21-02-2014 07:50

Uważam, że każda metoda wybielania to jedna wielka bzdura, która kompletnie nic nie daje. Może i będziesz miała jakiś efekt, ale na krótko. Rezygnując z fajek, kawy i wprowadzając pastę ajona zmieniłam w kilka miesięcy barwę, diametralnie. Czy to nie jest lepsza droga?
 

anya94
Zobacz blog

anya94 napisała:

dodane: 25-04-2013 16:53

hmm...a ja spotkałam się z możliwością wybielenia zębów na Słowacji za 100 zł w 30 min. Pytałam tej pani i mówiła, że taki efekt trzyma się nawet do 4 lat, w zależności od tego czy ktoś pali papierosy, pije kawę itp...tylko nie wiem w jaki sposób ten zabieg jest robiony. Jeśli masz możliwość zrobienia tego za tą cenę, to nie ma się nad czym zastanawiać ;) Bardzo tanio jak za taką usługę. Tylko właśnie słyszałam, że to szkliwo się ściera czy coś i potem zęby są wrażliwsze na uszkodzenia, ale ja bym zaryzykowała:)
 

askasu

askasu napisała:

dodane: 22-04-2013 09:46

claudyn-jeśli twoja siostra na niewyleczone zęby lub ubytki niezaplombowane, to nie może robić tego zabiegu, ponieważ wybielanie bardzo osłabia szkliwo i same zęby i próchnica w chorym zębie może się rozwinąć z zastraszającym tempie. Poza tym sam zabieg polecam, przy konsultacji wszystko powiedzą co i jak, i możliwe tez że trzeba będzie sobie plombę z wierzchu zamienić na jaśniejszą. Po zabiegu trzeba do 48h utrzymać białą dietę-tj nie palić papierosów i spożywać produkty kolorystycznie jasne i niefarbujące jak np buraki, szpinak, marchew. Wybielanie podtrzymujące robi się po około 4 mies do pół roku od 1 zabiegu.
 

darczz

darczz napisała:

dodane: 22-04-2013 06:59

monyku jak będziesz miała plombę z tyłu to luzik ;)przecież nikt Ci w zęby specjalnie nie zagląda, chyba, że dentysta :)
ja się wystraszyłam bo z przodu miałam robione 2 jedynki, ale właśnie znalazłam mały wywiad na necie i jest tam takie zdanie : "można wybielić ząb z dużym wypełnieniem, a po zabiegu zdjąć wierzchnią warstwę plomby i uzupełnić ją jasnym materiałem stomatologicznym."
 

claudyn
Zobacz blog

claudyn napisała:

dodane: 21-04-2013 23:21

Jak masz z tyłu to nic się nie dzieje ;) kiedys robiono czarne plomby i nikomu nie przeszkadzało. Jak będziesz mieć ją 2 odcienie ciemniejszą od zębów i tak tego nikt nie zauważy
 

monyku
Zobacz blog

monyku napisała:

dodane: 21-04-2013 23:19

no dobrze, a jeśli mam plomby obecnie niewidoczne? jakieś malutkie z tyłu zębów? to chyba nie będzie ich widać cooo?
 

sethesa

sethesa napisała:

dodane: 21-04-2013 23:00

Plomby trzeba wymienić przed zabiegiem na kolor, jaki chcemy uzyskać po zabiegu :) Nie wykonywałam, więc nie wiem, ale chciałabym.
 

darczz

darczz napisała:

dodane: 21-04-2013 22:13

ja też bym się chętnie na jakieś skusiła, ale ostatnio kuzynka mnie wystraszyła, że jej koleżanka sobie robiła jakiś zabieg i jej wybieliło zęby a plomby nie.. no i efekt wyszedł ciekawy..
 

nateknatalek
Zobacz blog

nateknatalek napisała:

dodane: 21-04-2013 21:36

Ja robiłam właśnie we White&Beauty i polecam, są białe :)
 

claudyn
Zobacz blog

claudyn napisała:

dodane: 21-04-2013 21:31

efekt z tego co wyczytałam trzyma się około pół roku, wybiela o 5-12 odcieni
 

claudyn
Zobacz blog

claudyn napisała:

dodane: 21-04-2013 21:28

Hej :) właśnie jest oferta teraz w Rzeszowie przez grupoun za 100 zł :) zastanawiałam się, ale nie dla siebie (bo mam krzywe i dopiero coś musze z nimi zrobić) a dla siostry, tyle że ona ma jeden ubytek z tyłu i podpsuwa się jej jedynka a dopiero ma zamiar się zapisać do dentysty... a z tego co wiem, to chyba to jest dyskwalifikacja do tego zabiegu?
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0