Twarze Mony Lisy

blogi.szafa.pl/ /monalisa999

cze. 09

Niedziela

dodane przez: monalisa999 dn. 09-06-2013 r.
Niedziela

Statystyki są nieubłagane i bezlitosne jak brzytwa fryzjerska. Ponad milion chłopaków i dziewczyn na znanej, facebookowej aplikacji badoo. Świat zsamotniał na psy, każdy samotny jak palec. Pan po 70 dał mi ocenę zdjęcia z urodzin 7/10. Niemalże się popłakałam ze wzruszenia (bez kszty ironii), że jednak lubi kobiety, a ja może po prostu nie jestem w jego typie. Nie mam do niego pretensji i nie winię go za swoje niepowodzenia. Nie znam go. Zaskoczył mnie swoim krytycznym i konstruktywnym podejściem do tematu, bo faktycznie mam na tym zdjęciu fatalne buty.

Nie to jednak jest istotne. Dzisiejszy dzień, niedzielę, tak jak poprzednie przez siedem miesięcy wstecz sponsoruje samotność, otchłań głęboka jak dziura ozonowa, pełna zakrętów jak chińskie es. W portalach nie znajduję pocieszenia ani ukojenia mego skołatanego ego. Mówiąc szczerze moje niemal 400znajomych z fb i zapewne niezliczone ilości braci i sióstr wokół, każdego dnia mijających mnie na ulicy nic o mnie nie. Ja o sobie jednak w niedzielę wiem jedno, że czuję się samotna. Wygaduję się więc swojej starganej i umęczonej klawiaturze, bo ona zawsze ulega pod naporem palców. Nie pociesza, ale też nie stawia oporów i nie ocenia, jak ludzie. 

Post ilustruję jednym z wielu doskonałych rysunków jednego z moich ulubionych artystów, Sebastiena Millona. 

ogólne, o życiu,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


monalisa999
Zobacz blog

monalisa999 napisała:

dodane: 10-06-2013 01:06

Hehe na badoo to raczej z nudnow, ale już próbowałam edarling - porażka i inne i bez rezulatów:-) mam 27lat więc to tak względnie dużo czasu, ja raczej nie ulegam presji ale spotkania z samymi parami albo małżeństwami to zaczyna być normalka...dlatego zwłaszcza w chwilach takich spotkań z rówieśnikami robi mi się troszkę smutno :-) ile też można rżnąć głupa że samotność i bycie singlem jest takie fajne ;-) a za komplement dziękuję!
 

nathaira

nathaira napisała:

dodane: 09-06-2013 23:01

jeej można poznać kogoś na badoo? a ja już straciłam nadzieję :D
 

kaaaami
Zobacz blog

kaaaami napisała:

dodane: 09-06-2013 22:51

Fajny masz styl pisania ;) A co do samotności... to ile masz lat? 80? Jeśli nie, to jeszcze masz mnóstwo czasu na znalezienie swojej "połówki"... jabłka, gruszki, śliwki, jak wolisz :P


Ahaaa, a moja koleżanka poznała na badoo swojego obecnego faceta, z którym jest już ponad rok, także powodzenia ;) Aaaa... i nie ma on 70 lat ;)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Twarze Mony Lisy

Prowadzony przez:
monalisa999

o życiu, o modzie przy okazji blog egzystencjonalno-sentymentalny

O mnie

monalisa999

Na szafie od: 12-09-2012

Obserwuj

ego

Obserwują blog
qvciorka

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0