patts

blogi.szafa.pl/ /miituujuu

lis. 18

Pomysł na prezent z decobazaar.com i e-kosmetolog.net.pl

dodane przez: miituujuu dn. 18-11-2013 r.

Witajcie ! :)
Dzisiaj przedstawię Wam moje pomysły na prezenty wraz ze stroną decobazaar.com i e-kosmetolog.net.plPierwszą osobą, którą chciałabym obdarzyć prezentem jest moja mama.
Od dłuższego czasu chcemy wspólnie wybrać się do Paryża. Gdy na stronie decobazaar.com zobaczyłam tą bluzę odrazu pomyślałam o mojej kochanej mamie :) Mam nadzieję, że masz szalony tydzień we Francji dojdzie do skutku :)

Następną kochaną kobietą, którą chciałabym obdarzyć prezentem jest moja babcia. Jest to bardzo energiczna, jak na swój wiek, osoba, którą z dnia na dzień podziwiam coraz bardziej. Zauważyłam, że ostatnio lubi dobierać różne ciekawe dodatki do swoich outfit'ów :)) Od dziecka ma słabość do koloru zielonego więc myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie bransoletka właśnie w tym kolorze.Dla mojego ukochanego wybrałam misia, również ze stronki decobazaar.com . Moim zdaniem posiada on w sobie elementy zarówno romantyczne jak i świąteczne :)Siebie obdarowałabym ciepłą czapką, by zaoszczędzić nerwów mamie i babci. Zawsze w zimę krzyczą na mnie, żebym zakładała czapkę, bo będę chora :))
Ze stronki e-kosmetolog.net.pl dla moich dwóch kobietek wybrałam olejek do skórek i paznokci, ponieważ obie mają bzika na punkcie paznokci :)


Myślę, że wszyscy bylibyśmy bardzo zadowoleni z prezentów. Dodatkowa atmosfera świąt i przebywanie w gronie najbliższych sprawiłoby, że ta chwila byłaby naprawdę wyjątkowa.

konkurs, mikołaj, prezent na mikołaja, mikołajki, prezenty, święta, lubie to :,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

patts

Prowadzony przez:
miituujuu

Poznaj mój styl - poznasz mnie !

O mnie

miituujuu

Na szafie od: 07-01-2012

Obserwuj

Poznaj mój styl - poznasz mnie !

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0