zabijacz czasu

blogi.szafa.pl/ /madziorek2317

lip. 04

Jak sprzedać paczkę ubrań

dodane przez: madziorek2317 dn. 04-07-2014 r.
Jak sprzedać paczkę ubrań

Ostatnio postanowiłam stworzyć i sprzedać mega pakę ciuchów na jednym z konkurencyjnych portali. Zrobiłam zdjęcia (niestety niepowalającej jakości, ponieważ do dyspozycji mam tylko telefon), ładnie opisałam, dodałam na licytację i czekałam. Było parę obserwujących użytkowników, lecz ostatecznie nikt nie kupił mojej mega paki. Bardzo zależało i zależy mi na sprzedaży ciuchów (kupa ubrań w mojej szafie sięga sufitu), więc zaczęłam główkować. I wpadłam na pomysł, by dodawać nie tylko zdjęcia luźnych ubrań wiszących na wieszaku, ale także tworzyć stylizacje. Ludzie są wzrokowcami i większość nie ma wyobraźni, więc widząc jakąś szmatkę, nie zwróci na nią uwagi. Dlatego postanowiłam przedstawić moje przykładowe stylizacje z tymi ciuszkami.

I co? paczka się sprzedała :) I w szafie luźniej o 19 rzeczy, a w portwelu więcej pieniądzy o zadawalającą mnie kwotę. Dziś mam zamiar wystawić kolejną paczę, a Wam daję zdjęcia do porównania, jak ciuszki wyglądają lepiej.

Proszę o nie komentowanie samych ciuchów, ponieważ wiem jak one wyglądają i w jakim są stanie :) O wszystkich wadach zawsze powiadamiam w aukcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To tylko kilka zdjęć. Wiadomo, że w ten sposób zajmuje to dużo czasu, ale mam nadzieję, że dzięki tamu i ta paczka się sprzeda :) 

wpis edytowany 2014-07-04 o godz. 20:20:59

sprzedaż, mega paka ubrań,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


madziorek2317
Zobacz blog

madziorek2317 napisała:

dodane: 08-07-2014 22:39

raczej nic z tych opcji, które opisałyście nie wchodzi w grę. Najpierw podaję zdjęcie samego przedmiotu, potem przykładową stylizacjię i potem opis przedmiotu, który jest na sprzedaż.
 

biska_mala

biska_mala napisała:

dodane: 05-07-2014 09:57

musiaaa ma rację. ta żółta spódnica wygląda fajnie w tym zestawieniu ale samej bym nie kupiła, co wymusza na mnie automatycznie kolejny zakup. Najlepiej wykorzystać tylko rzeczy, które mają iść do paczki. Widziałam takie aukcje i powiem szczerze, że o wiele lepiej to wychodzi.
 

musiaaa
Zobacz blog

musiaaa napisała:

dodane: 05-07-2014 08:50

Wiesz co, moim zdaniem najlepiej robić sylizacje TYLKO z rzeczy, które są na sprzedaż. Mnie np drażni na tym portalu, gdy spodoba mi się jakaś bluzka, a wchodząc na oferte okazuje się że bluzka jest tylko pokazana, a do sprzedaży są mniej ciekawe spodenki. Podobnie z butami i torebką..... Poza tym ludzie często nie czytają ze zrozumieniem i możesz dostać potem pretensje, że "na zdjęciach były pokazane buty i torebka, a ja tylko bluzkę dostałam"...
 

madziorek2317
Zobacz blog

madziorek2317 napisała:

dodane: 04-07-2014 21:15

dziękuję, w tych pierwszych się zakochałam od pierwszego wejrzenia!
 

alexis24
Zobacz blog

alexis24 napisała:

dodane: 04-07-2014 21:01

Boskie buty, obie pary tych na obcasie <3 :D
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
2