Życie ze śmiercią ....

blogi.szafa.pl/ /lulu33

sty. 24

Życie po życiu

dodane przez: lulu33 dn. 24-01-2013 r.

 

Nie umiem usiąść i płakać jak normalny człowiek, mam potrzebę pisania o tym .Jestem nienormalna?  w takiej chwili. Dziwne to , dziś zaczęłam pisać blog i dziś odeszła. Byłam przy Niej to bardzo dziwne ale krzyknęła bardzo głośno :,,umieram" i ...umarła , widziałam jak życie z niej uchodzi. Nie umiem płakać , coś jest ze mną nie tak. Mój tata zwariował , jest na prochach. Ja jestem jakby bez emocji, siedzę przed komputerem i wpatruje sie w zdjęcie mamy ale nie umiem płakać. Chyba jeszcze w to nie wierzę . Słysze ciągle jak mnie woła żebym jej podała leki albo poprawiła poduszkę.. Pewnie nie będę spać a jutro do ogarniecia mnóstwo rzeczy. Pogrzeb będzie w rodzinnych stronach Mamy , ponad 200 km stąd  w sobotę. Niedawno byli z zakładu pogrzebowego i Ja zabrali. Ubrałam Ją w to co chciała, ładnie pomalowałam założyłam perukę. Dawno tak ładnie nie wyglądała.  Nie  nie wierzę, nie wierze.   Wiem ,że jest Jej teraz lepiej i przez te 7 lat chyba trochę uodporniłam się na myśl o Jej odejściu. Gdy człowiek przychodzi na świat to płacze a w szyscy się śmieją , gdy umiera jest na odwrót .Dlaczego nie umiem płakać ????  

wpis edytowany 2013-01-24 o godz. 22:03:19

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


bucik06
Zobacz blog

bucik06 napisała:

dodane: 24-01-2013 23:35

Nie przejmuj się, że nie płaczesz, po prostu jesteś w szoku, jeszcze to do ciebie nie dotarło, nadal czujesz mamy obecność. Ja sama się teraz rozryczałam na myśl o tym co by było gdyby moja mama zmarła. Każdy jest inny i inaczej przeżywa śmierć ukochanej osoby.
Trzymaj się :*
 

suffka94

suffka94 napisała:

dodane: 24-01-2013 23:12

szok. później będziesz płakac..

trzymaj się ;*
 

vvvasiuniavvv
Zobacz blog

vvvasiuniavvv napisała:

dodane: 24-01-2013 22:32

Śmierć bliskiej osoby to najgorsza rzecz. Ogromnie mi przykro.
Współczuję. Trzymaj się jakoś :(
 

tampka

tampka napisała:

dodane: 24-01-2013 22:10

Bardzo mi przykro:( Przyjmij proszę kondolencję...
Każdy człowiek jest inny i zupełnie inaczej jego uczucia się uwidaczniają:( Może to jest tak, że Ty nie dowierzasz i dlatego nie wylewasz łez:(
Mogę Ci powiedzieć jedynie tylko to, że ja miesiąc temu też miałam pogrzeb, ale mojej babci. Była mi bardzo bliska, bo w sumie mnie wychowywała i dużo w życiu pomogła, a ja ją traktowałam jak mamę w sumie:( Gdy dowiedziałam się o jej śmierci, to rzuciłam się na podłogę i zaczełam potwornie krzyczeć:((Takie to ciężkie dla mnie było. Pierwsze dni były najgorsze, nie mogłam spać:((nie mogłam jeść:( a oczy miałam opuchnięte z płaczu...Umarła tak nagle... Teraz już jest miesiąc po pogrzebie i mogę powiedzieć, że dochodzę do siebie.Ale jak sobie tylko o niej pomyślę, to smutek ogarnia mnie jak nie wiem. Myślę, że Ty też sobie z tym nie radzisz, nie możesz uwierzyć i stąd ta reakcja... :( Choć czasem jest lepiej się wypłakać, niż to nosić i cierpieć:( Jeszcze raz przyjmij kondolencje i trzymaj się mocno.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Życie ze śmiercią ....

Prowadzony przez:
lulu33

Blog opisujący chorobę mojej mamy ...

O mnie

lulu33

Na szafie od: 13-01-2013

Obserwuj

Głupia dziewucha wierząca w cuda...

Obserwują blog
bishojox3
malaga101
sylvii_87

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0