perła

blogi.szafa.pl/ /loooczek_

sie. 19

Pora na NEON

dodane przez: loooczek_ dn. 19-08-2013 r.
Pora na NEON

Wiosna i lato, są czasem kiedy można pozwolić sobie na mocne i odważne zestawienia kolorystyczne. Koszulka z zabawnym bokserem wskazuje, że właśnie takim udanym połączeniem jest mocna cytrynowa żółć  i spokojniejszy, ale równie energetyczny kobalt.

Idea cytrynowych rurek i kobaltowej ramoneski jest propozycją na chłodniejsze, już późno sierpniowe wieczory, które jednak nadal pozwalają na zawirowania kolorystyczne.

 Dopóki słońce w pełni można pozwolić sobie na lekką ekstrawagancję i do tego szalonego połączenia dodać limonkową kopertówkę, idealnie zgrywającą się z kolorową kolią.

Czy taki mix jest energetyczny? Oczywiście! O ile takiemu strojowi będzie towarzyszył równie szalony letni humor, stylizacja będzie udana. A jeśli nawet humor nie dopisze, to wystarczy tylko zerknięcie w lustro i od razu na naszych twarzach pojawia się uśmiech – niezbędny dodatek każdej stylizacji :)

 

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

perła

Prowadzony przez:
loooczek_

moda bywa przygodą - to od nas zależy czy ślepo podążamy za trendami, czy inspirujemy się i działamy łącząc style... obie drogi są dobre, do każdego przemawia to co jest mu bliższe

O mnie

loooczek_

Na szafie od: 28-03-2010

Obserwuj

każdy dzień bywa inspiracją, dlatego staram się nigdy nie zamykać na nowe doświadczenia

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Pora na NEON

Wiosna i lato,...

Brak komentarzy

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0