Świat moimi oczami

blogi.szafa.pl/ /littleminga

paź. 11

Witajcie kochani

dodane przez: littleminga dn. 11-10-2013 r.
Witajcie kochani

Tak, wreszcie zebrałam się porządnie w sobie i postanowiłam podjąć próbę pisania własnego bloga. Kochane nigdy w życiu nie pisałam sama swojego bloga także mam nadzieję, że wybaczycie mi czasem zanudzanie lub troszkę nieudolne pisanie :) muszę porządnie się z tym oswoić :) O czym chcę pisać? O codzienności, o moich zainteresowaniach, o spostrzeżeniach każdego dnia. Będzie troszkę codziennych problemów, radości, będzie troszkę mody, kuchni, makijażu, kosmetyki-bo takiego zawodu właśnie się uczę :)

Ale dość tego zanudzania. Kochane, poznajmy się. Mam na imię Klaudia, mam prawie, podkreślam prawie :) 25lat, mieszkam w okolicach Warszawy, w pięknej, malowniczej okolicy Zalesia Górnego, ale o miejscowości też może innym razem. Aha oprócz mody, kosmetyki i gotowania, kocham podróże i fotografię, także nie raz pewnie podzielę, się swoimi próbami złapania pięknych chwil i widoków i będzie mi miło jak komuś w ogóle będzie się to podobać :p Cóż ja mogę jeszcze? nie wiem, nie umiem jeszcze tak po prostu pisać :p poczytam Wasze blogi to może się czegoś nauczę :) życzę Wam wszystkim wspaniałego i owocnego dnia :)

Pozdrawiam wszystkich

Klaudia

Ps: na koniec parę zdjęć :) pierwsze zdjęcie to ja we własnej osobie wraz z moją Dianką :) drugie zdjęcie obrazuje piękny widok z mojej miejscowości w której mieszkam, a reszta to parę zdjęć robionych przeze mnie w górach-ponieważ kocham fotografowanie :)

To ja i moja śliczna Dianka, na spacerze w Ustanówku.

Moja miejscowość, w której mieszkam jest malownicza i piękna.

 

Fotografia moje hobby. Góry, Szczawnica

 

 

Przepiękny zachód słońca skusił mnie do zrobienia zdjęcia :)

Cudowny widok, nie mogłam tego nie uchwycić :) Takie właśnie zdjęcia uwielbiam robic, bo to jest właśnie część świata widziana moimi oczami, to są właśnie te momenty, które trzeba uchwycić.

wpis edytowany 2013-10-22 o godz. 16:55:16

moja codzienność, mój dzień, moje życie,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Świat moimi oczami

Prowadzony przez:
littleminga

O czym chcę pisać? O codzienności, o moich zainteresowaniach, o spostrzeżeniach każdego dnia. Będzie troszkę codziennych problemów, radości, będzie troszkę mody, kuchni, makijażu, kosmetyki. Kocham podróże i fotografię, także nie raz pewnie podzielę, się swoimi próbami złapania pięknych chwil i widoków i będzie mi miło jak komuś wogóle będzie się to podobać :p

O mnie

littleminga

Na szafie od: 01-04-2013

Obserwuj

Kochane, poznajmy się. Mam na imię Klaudia, mam prawie, podkreślam prawie :) 25lat, mieszkam w okolicach Warszawy, w pięknej, malowniczej okolicy Zalesia Górnego, ale o miejscowości też może innym razem. Jak już mówiłam interesuję się kosmetyką, modą, fotografią, podróżami, makijażem i stylizacją, gotowaniem i muzyką.

Obserwują blog
margerita28

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0