keep the streets empty for me

blogi.szafa.pl/ /lejsowlosa

gru. 08

List do Świętego Mikołaja

dodane przez: lejsowlosa dn. 08-12-2012 r.
List do Świętego Mikołaja

 

Drogi Święty Mikołaju heart

Muszę przyznać, że grzeczna byłam w tym roku wyjątkowo, a szóstego grudnia nic od Ciebie nie dostałam. I na co było to ustępowanie miejsca starszym paniom w autobusach?  Szukałam prezentu pod łóżkiem, w  szafie, w akcie desperacji (choć wstyd się przyznać) nawet w toalecie. Niestety nic, ani cukierka, ani czekoladki. Oj, bardzo mnie zawiodłeś. Ale masz jeszcze szansę uratować swoją sytuację. Żebym przypadkiem nie zaczęła wątpić w Twoje istnienie smiley

 

Jako, że jestem psychofanką jeleni, sarenek, lisków i innych zwierząt leśnych, całkowicie rozkochałam się w produktach Printing-Season. Ciągle czekam niecierpliwie na dostawy bluzek, toreb, kubeczków z dostojnymi wizerunkami rogaczy. Ale najbardziej urzekło mnie lusterko z sarenką. Jestem pewna, że to słodkie stworzenie zawsze poprawiało by mi humor, nawet gdy podczas przeglądania się w lusterku dojrzałabym gdzieś na brodzie pryszcza albo podobnego typu paskudztwo.

(http://www.decobazaar.com/produkt-spojrz-w-lusterko-3534187.html)

 

Ciężkie jest życie studenta, a najgorsze to już są poranki. Jeśli spało się godzinę ( sesja ), a zlew pełen jest brudnych od kawy kubków, potrzebny jest wtedy tak zwany kubek awaryjny. Zawsze o takim marzyłam, ponieważ to bardzo pożyteczna sprawa. Sprawdza się właśnie w tego typu sytuacjach. Kubek awaryjny, schowany jest na specjalne, kryzysowe poranki. Zawsze czysty, żeby sobie z rana nie brudzić rączek i nie wysilać się zbytnio na skomplikowaną czynność zmywania. A jeśli przy okazji, utrzymuje w przekonaniu, że jest fajnie to już chyba lepiej być nie może.

(http://www.decobazaar.com/produkt-jest-fajnie--3525497.html)

 

No i znów odzywa się moja mała fobia. Studiuję grafikę, więc często przeglądam designerskie kalendarze, prace z grafiki, a także plakaty. Oczywiście pan jeleń oczarował mnie już na miniaturce, a ja tak bardzo zapragnęłam mieć go na ścianie, że jeśli się od Ciebie drogi Mikołaju takiego nie doczekam, to chyba sama sobie zrobię cheeky Ale powiem Ci na ucho, że mimo wszystko będę wiernie liczyć na Twój dobry gest!

(http://www.decobazaar.com/produkt-blue-moon-3572475.html)

 

Mikołaju najsłodszy, chyba nie wymagam zbyt wiele, a winien mi jesteś rekompensatę za ten przykry czwartek. Pozdrawiam Ciebie, te śmieszne elfy i oczywiście cały zaprzęg reniferów . 20-go grudnia nie będziemy palić w kominku, więc śmiało możesz wrzucić tam jakiś bon na decobazaar. I do usłyszenia za rok smiley

list, mikołajki, prezenty,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


kopytko87

kopytko87 napisała:

dodane: 08-12-2012 00:40

Bardzo mi sie podoba ^^
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
3