och życie...

blogi.szafa.pl/ /kluseczka33

lis. 14

walka...

dodane przez: kluseczka33 dn. 14-11-2013 r.

mogłam tylko być i byłam...

pierwszą dobę spędziłam w szpitalu przy jego lóżku nie chciałam Go zostawiać, chciałam być kiedy się obudzi żeby czuł się bezpieczny, żeby wytłumaczyć mu dlaczego tu jest i co się dzieję, płakałam, jedna myśl goniła drugą, zastanawiałam się jak dalej będzie wyglądało nasze życie, czy bedzie chodził, czy będzie samodzielny,  myślałam też" poleży w szpitalu miesiąć może dwa wyjdzie i bedzie dobrze" ale nie myśłałam ,że nie będzie mówił, czytał, pisał i że bedzie to trwało i trwało a trwa to już trzy lata!

Dzień wcześniej byli u nas Karola koledzy, często nas odwiedzali a my lubiliśmy kiedy do nas przychodzili, rozmawialiśmy, śmialiśmy się nic nie zapowiadało, że kilka godzin później bedę do nich dzwonić, że Karol jest w bardzo ciężkim stanie, NIC! zadzwoniłam do każdego z nich, nie pamiętam co dokładnie mówili chyba nic byli w takim samych szoku jak ja, pamiętam tylko, że za chwilę byli, nie zostawili mnie samej z tym wszystkim, byli codziennie, pomagali mi w każdy możliwy sposób za co jestem bardzo im wdzięczna !  "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" i my mamy takich przyjaciół za co bardzo im dziękuję.

wpis edytowany 2013-11-14 o godz. 07:22:43

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

och życie...

Prowadzony przez:
kluseczka33

to nie będzie blog o modzie czy urodzie lecz o życiu bo czym jest uroda czy moda jak nie ma się tego najważniejszego czyli zdrowia??? takie kwestie jak moda przestają istnieć w obliczu utraty tak ważnego dla każdego z nas daru naszego życia jakim zdrowie, bo czym jest życie jak zdrowie nie dopisuje?????????????Często życzymy sobie "dużo zdrowia" ale czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego? czy wymawiamy to automatycznie? ja dostałam lekcję od życia i wiem, że jak jest się zdrowym to człowiek jest wstanie lepiej może gorzej poradzić sobie z przeciwnościami losu, ale zastanawialiście się jak ktoś ten dar utracił? na tym blogu troszeczkę Wam o tym opowiem......

O mnie

kluseczka33

Na szafie od: 08-02-2013

Obserwuj

jestem wesołą, nastawioną pozytywnie do innych i do życia dziewczyną, staram się czerpać coś z każdej chwili, nie załamuję się lecz pokornie przyjmuję to co dał mi los....i walczę! z zawodu jestem pielęgniarką, bardzo lubię swoją pracę która jest dość wymagająca to daje mi wiele satysfakcji:)

Obserwują blog
laraa
vooy
paulapaula24lena

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0