Ekiz

blogi.szafa.pl/ /klaudunia161

luty 17

Obóz przedślubny

dodane przez: klaudunia161 dn. 17-02-2013 r.

Hej dziewczyny. Dziś oglądałam taki program "7 kobiet" często to oglądam, ale dziś był odcinek o małżeństwach. Program polega na tym, że pewna Pani jeździ na spotkania z kobietami w różnym wieku, z różnym podejściem do życia i rozmawia z nimi na różne tematy. No ale przejźmy do sedna sprawy.

W tym odcinku pojawiło się coś takiego jak przedślubny obóz. Jak wiadomo kobiety z Polski są teraz w fazie treningowej m.in dzięki Ewie Chodakowskiej. Wiadomo również, że przed ślubem każda Panna młoda chce schudnąć jeśli ma z czego, bo to nasz dzień i nie chcemy martwić się, że nie znajdziemy odpowiedniej sukni bo jesteśmy za grube. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, albo się ze mną nie zgadza, chodziło tu głównie o mój pogląd.

Obóz polegałby na tym, że wszystki chętne panny młode z całej Polski jechałby na jednen obóz, na którym miałyby możliwość treningów z trenerem personalnym, dostęp do siłowni, ogólny rozpisany plan treningowy, byłaby także możliwość konsultacji z dietetykiem. Nie chciałabym jednak, żeby cena była wielka, dlatego obóz byłby organizowany w normalnym ośrodku wypoczynkowym, nie jakimś SPA za które trzeba płacić 4tysiące. Bo przed ślubem oszczędzamy, a nie wydajemy wszystkie oszczędności.

Są takie obozy, ale są to takie dla wszystkich, a chyba fajnie mieć kogoś, kto też jest przed swoim ślubem, planuje go, może da nam jakiś fajny pomysł. No i ogólne wspieranie się jest silniejsze jeśli mamy jeden cel :)

Można by też było pomyśleć o jakiś dodatkowych atrakcjach typu zajęcia z układania kwiatów, albo jakieś spotkanie z Konsultantem Ślubnym, który ma doświadczenie w branży i chętnie odpowiedziałby na wszystkie pytania. 

Nie trafimy też w termin każdego wesele bo tak się nie da, ale chciałabym zorganizować taki obóz za rok w maju. Mam spore doświadczenie jeśli chodzi o tego typu wyjazdy, bo jeżdżę na obozy rekreacyjno-sportowe od 15 lat, więc wiem w czym rzecz. Byłybyście chętne. Pytam czysto teoretycznie, chocdzi głównie o to czy jest to fajny pomysł. 

Komentujcie co o tym myślicie, a ja zapraszam do odwiedzenia naszego bloga http://www.party-ekiz.blogspot.com

obóz przedślubny,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


mpima

mpima napisała:

dodane: 17-02-2013 15:42

swietny pomysl, mam nadzieje ze Ci sie uda :)
 

klaudunia161
Zobacz blog

klaudunia161 napisała:

dodane: 17-02-2013 15:39

sethesa nie chodzi o to żeby się porównywać, tylko o to żeby wspólnie dążyć do jednego celu :)
 

sethesa

sethesa napisała:

dodane: 17-02-2013 15:15

Ja zdecydowanie przed ślubem unikam wszystkiego co ma "ślubne" w nazwie, bo wbrew temu co mówisz zawsze jest 3x drożej.
W ogóle pomysł ze zbieraniną zestresowanych przygotowaniami przedślubnymi kobiet, które uważają, że są za grube i nie mogą jeść tego co by chciały i jeszcze ciągle się wzajemnie porównują... Dziękuję, wolałabym już zgasić twarzą ognisko niż dać się tam zaciągnąć.
 

lolaa00
Zobacz blog

lolaa00 napisała:

dodane: 17-02-2013 15:02

z wielką checią wybrałabym się na taki obóz !: ) dobrze by dla mnie zrobił , jestem ZA
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ekiz

Prowadzony przez:
klaudunia161

wesela, śluby, 18-nastki, imprezy tematyczne, imprezy firmowe, bankiety, przyjęcia urodzinowe,

O mnie

klaudunia161

Na szafie od: 31-08-2009

Obserwuj

www.party-ekiz.blogspot.com Jesteśmy siostrami, od niedawna rozwijamy firmę i tu chciałybyśmy się pochwalić naszymi osiągnięciami

Obserwują blog
aguniaa2
naSskaa
dagoos86
cherry_cherry_lady
kwasnazupa
benia510
feeeeling
ivaa15
freshly
miiszel
Greddy
crishbone
eevelajna
Johanna21xxx
Patkaa161
Asante
swiat_marzen
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0