Ekiz

blogi.szafa.pl/ /klaudunia161

luty 12

Studniówka

dodane przez: klaudunia161 dn. 12-02-2013 r.
Studniówka

Stódniówka to dla wielu nastolatek najważniejszy dzień przed maturą. Pamiętam swoją studniówkę czekałam na nią chyba od pierwszej klasy liceum:) Jak się potem okazało nie był to mój wymarzony dzień bo studniówka odbyła się w w szkole na małej sali trzeba byla wchodzić na pierwsze piętro żeby usłyszeć muzykę i się pobawić, a żeby zjeść i posiedzieć schodzić na parter. 

Teraz gdy jestem po kursach wiem naprawdę ile pracy trzeba włożyć w ten dzień. Wiem też, że nauczyciele tego nie znoszą ( tato nauczyciel) zazwyczej wszystko spada na ich głowę, a rodzice chociaż się starają też mają pracę i inne swoje zajęcia.

Do załatwienia jest naprawdę sporo m.in sala, kwiaty, orkiestra, zaproszenia, polonez. Część obowiązków przejmują uczniowie, nieraz to oni zajmują się całą studniówką, ale jest to naprawdę duży stres.

W przyszłym roku będziemy miały możliwość organizacji jednej ze studniówek i na pewno dopiero wtedy okaże się, że jest jeszcze więcej pracy niż myślimy, ale cieszymy się na to niezmiernie :)

Poniżej link do poloneza, który jest naprawdę mega. Te sukienki dziewczyn są piękne o wiele lepiej to wygląda niż w czarnych spódnicach i białych bluzkach. Chociaż wiem, że nie każda szkoła może pozwolić sobie na zakup takich stroi to same powiedzcie ze wygląda to pięknie i gdyby była możliwość zamieniłybyście galowy strój na taka sukienkę.

https://www.youtube.com/watch?v=o3e1OH1BpjA

 

Więcej na http://party-ekiz.blogspot.com/

wpis edytowany 2013-02-12 o godz. 18:56:32

studniówka,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ekiz

Prowadzony przez:
klaudunia161

wesela, śluby, 18-nastki, imprezy tematyczne, imprezy firmowe, bankiety, przyjęcia urodzinowe,

O mnie

klaudunia161

Na szafie od: 31-08-2009

Obserwuj

www.party-ekiz.blogspot.com Jesteśmy siostrami, od niedawna rozwijamy firmę i tu chciałybyśmy się pochwalić naszymi osiągnięciami

Obserwują blog
aguniaa2
naSskaa
dagoos86
cherry_cherry_lady
kwasnazupa
benia510
feeeeling
ivaa15
freshly
miiszel
Greddy
crishbone
eevelajna
Johanna21xxx
Patkaa161
Asante
swiat_marzen
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0