..Moda, Makijaż, Inspiracje..

blogi.szafa.pl/ /kinulka90

lis. 15

LE Wibo Glamour Diva Collection.

dodane przez: kinulka90 dn. 15-11-2012 r.

Dzisiaj recenzja dawno już pokazywanej paletki, którą wygrałam w konkursie. A mianowicie LE Wibo Diva's Make Up Kit. Pokażę wam jak cienie wyglądają na powiece, i ich pigmentacje.

Opakowanie:
Ładne, zgrabne, solidnie wykonane z plastiku.Łatwe i solidne zamknięcie. Paletka nie ma prawa nam się otworzyć w torebce. Pod pacynką znajduje się małe prostokątne lusterko.

Zapach i konsystencja:
Cienie nie mają zapachu, a jeśli mają to jest on niewyczuwalny. Są to cienie wypiekane. Konsystencja miękka, zbita, bez problemu cień nakłada się na pacynkę.

Moja opinia:
Cienie przypadły mi do gustu. Mimo że nie lubię takich metalicznych odcieni, te bardzo mi się podobają. Wszystkie są świetnie napigmentowane. Kiedy nakładamy cienie dołączoną pacynką, nie osypują się. Jeśli użyjemy pędzla z włosiem osypie nam się cały cień a na powiece nie zostanie praktycznie nic. Cienie te nie wymagają bazy. Ja mam bardzo tłuste powieki i bez bazy i pudrowania ich wcześniej wytrzymują do 4 godzin. Oczywiście z bazą utrzymują się nawet do 8 godzin co jest rewelacją jak na takie pieniądze. Nie zbierają się w załamaniu. Uważam że są idealne na wielkie wyjścia.

Ocena: 6/6
DSCF1187.jpg
Bez_tytu%C5%82u_1.bmp 
DSCF1413.JPG
Cień brązowy, czarny i srebrny. wpis edytowany 2012-11-20 o godz. 17:27:12

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0