..Moda, Makijaż, Inspiracje..

blogi.szafa.pl/ /kinulka90

lis. 11

Mariza Selective.

dodane przez: kinulka90 dn. 11-11-2012 r.

Mimo, że lata za oknem nie ma już od dawna ja postanowiłam wybrać sobie bardzo letnie kolorki cieni od firmy Mariza. Są to dwa cienie matowe: Kwaśna cytryna i Oranżada, i jeden cień perłowy Koralowy. Dziś przygotowałąm dla Was recenzję cieni, w klejce czeka również puder transparentny ;) A a kolejnej notce czeka was makijaż, typowo w letnich barwach.


Opakowanie:
Opakowanie cieni jest podobne do cieni z inglota. Na środku ma napis Mariza Selective. Trwałe, wykonane z czarnego plastiku z prześwitując, odkręcanym wieczkiem. Całość zgrabna i wygodna, w przechowywaniu.

Cienie matowe:
DSCF1265.jpg
DSCF1266.jpg

Moja opinia:Cienie matowe są bardzo dobrze napigmentwoane co zobaczycie na zdjęciu poniżej jak również w makijażu w kolejnym poście. Kolory są mocno nasycone, na zdjęciach tego nie widać ale kolor żółty jest naprawdę mocny. Ich formuła jest sucha w przeciwieństwie do cieni perłowych. Mają jakiś zapach ale jest on prawie niewyczuwalny. Niestety przy nakładaniu troszkę się osypują.
Cień perłowy:DSCF1267.jpg

Cienie perłowe są nieco słabiej napigmetnowane od cieni matowych. Kolory są dobrze widoczne. Ich formuła jest inna niż cienie matowe. Są bardziej zbite, i nie osypują się podczas nakładania. Kolor jest bardziej widoczny jeśli cień będziemy wklepywać pędzelkiem lub palcem.  Zapach i opakowanie jest takie samo jak przy cieniach matowych. 
DSCF1269.jpg

Ocena: 5/6Cena za sztukę: 9,50zł 
Jeśli chcecie kupić sobie te cienie to jedyną opcją jest szukanie ich w małych sklepach osiedlowych lub zostanie konsultantką.
Kolejne notki:Makijaż kosmetykami Mariza Recenzja szminki Soft&colour marizaRecenzja pudru transparentnego marizaRecenzja Top coat'u Sally Hensen

wpis edytowany 2012-11-20 o godz. 17:27:17

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1