..Moda, Makijaż, Inspiracje..

blogi.szafa.pl/ /kinulka90

sie. 07

Krem wyrównujący koloryt Under Twenty.

dodane przez: kinulka90 dn. 07-08-2012 r.

Długo szukałam czegoś lekkiego i nie obciążającego na lato, co pomoże mi w ujednoliceniu mojej skóry twarzy. Będąc w drogerii spojrzałam na kremy z pudrem. Wahałam się czy wybrać Under Twenty czy może jednak Perfecta jednak porównując tubki stwierdziłam że wezmę under twenty ponieważ jest większy a droższy tylko o złotówkę.

Co pisze producent:

  • równomiernie nawilża i matuje skórę
  • nadaje skórze naturalny wygląd
  • maskuje niedoskonałości skóry
Moje odczucia:

  • Na pewno nawilża skórę, tutaj muszę się zgodzić z producentem ale co do matowienia skóry nie jestem przekonana. Bez użycia pudru transparentnego lub nawet tego z kolorem świecę się w strefie T co dla mnie jest normą bo mam skórę mieszaną/tłustą, ale nigdy nie świeciłam się tak przy kościach policzkowych i skroniach. 
  • Puder dostępny jest w jednym odcieniu jak na pierwszy rzut oka jest dość ciemny jednak ja jestem dość bladą osobą i dopasował się idealnie. 
  • Co do maskowania niedoskonałości. Pryszczy nie zakryje, lecz jeśli macie skórę naczynkową z czerwonymi plamami na policzkach i przy nosie jak ja, to sprawdzi się on idealnie. Świetnie wyrównuje kolor. Zaczerwienienia delikatnie są przykryte cienką warstwą kremu. Jeśli na to nałożymy puder nie będzie ich wogóle widać co daje mu naprawdę duży plus.
Inne:
  • Delikatna konsystencja . Bardzo ładny, delikatny i taki świeży zapach. Nie zostawia smug na twarzy, nie zasycha, nie roluje się. Na twarzy utrzymuje się ok 6 godzin. Cena ok 12 zł w Rossmannie
Krycie kremu możecie zauważyć na zdjęciach: 

przed.jpgpo.jpg

Obraz+020.jpg
Obraz+023.jpg


Ocena: -5/6

wpis edytowany 2012-08-11 o godz. 21:11:18

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0