..Moda, Makijaż, Inspiracje..

blogi.szafa.pl/ /kinulka90

sie. 31

Bell Glam&Sexy Mascara Volume Black vs. Editt Ultra Fascil Quicck&Easy Mascara

dodane przez: kinulka90 dn. 31-08-2012 r.

Chciałam pokazać Wam jak prezentują się moje dwa tusze do rzęs. Jest to taki jakby "Test na żywo". Chce abyście same zobaczyły który z tuszy lepiej się prezentuje. Na początku pokaże Wam moje rzęsy przed pomalowaniem, następnie po nałożeniu jednej warstwy i po nałożeniu dwóch warstw.

Pierwszy to tusz firmy Editt, która tak naprawdę nie jest szanowana z racji tego że jest bardzo tania. Fakt ma kilka beznadziejnych produktów ale znajdują się również perełki które warto zakupić.
Drugi to tusz firmy Bell znanej firmy nie zbyt drogiej. 
Obraz+026.jpgCena ok. 7 zł
VS. 
DSCF0635.jpg
Cena: 9,99 zł
Na wstępie powiem że obie te mascary mają za zadanie pogrubiać i podkręcać rzęsy .
pred.bmp
Rzęsy po nałożeniu pierwszej warstwy:
pierwsza.jpg
Rzęsy po nałożeniu drugiej warstwy:
druga.jpg

Moim zdaniem zdecydowanie wygrywa tusz Firmy Editt. Różnice cen są niewielki bo ok. 3 zł. Żeby uzyskać taki efekt rzęs mascarą firmy Bell, trzeba się nieźle namachać tą szczoteczką.
Szczoteczki:
szczoteczki.jpg
Szczoteczka tuszu firmy Editt jest twarda, ma grube włoski, nie jest silikonowa, jest delikatnie wyprofilowana co sprawia że nasze rzęsy są delikatnie podkręcone. 
Szczoteczka tuszu firmy Bell jest bardzo miękka, ma cienkie ale gęsto osadzone włoski, nie jest silikonowa i nie jest wyprofilowana. 
Jeśli chodzi o mnie to nie polecam Bell Glam&Sexy Mascara Volume Black, naprawdę trzeba się nieźle napracować żeby ten tusz pomalował rzęsy. Żałuje że go kupiłam nawet za te 10 zł. Ten tusz to po prostu bubel...

Co Wy myślicie o tych tuszach? Macie lub miałyście jeden z nich? Jakie są wasze odczucia? 

wpis edytowany 2012-08-31 o godz. 19:29:28

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0