Czas Na Odchudzanie

blogi.szafa.pl/ /katesz

paź. 23

5 Sposobów na zrzucenie kilku kilogramów

dodane przez: katesz dn. 23-10-2014 r.
5 Sposobów na zrzucenie kilku kilogramów

Jeżeli źle czujesz się ze swoją obecną figurą i postanowiłaś się odchudzić to świetnie trafiłaś. Aby Ci trochę pomóc przedstawiam 5 sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów z Twojego ciała.

Wysypiaj się

Osoby, które śpią średnio 8 godzin na dobę gubią kilogramy 2 razy szybciej, niż osoby śpiące jedynie 5 godzin. Wyniki badań wykazały, że osoby, które miałyi taką samą dietę, a ich aktywność fizyczna była porównywalna, to Ci śpiący dłużej zaobserwowali u siebie szybszy spadek wagi. Wniosek jest bardzo prosty. Jeżeli śpisz krócej, spalasz mniej tłuszczu, a jednocześnie odczuwasz większy głód i tym samym jesz dużo więcej.

Planowanie posiłków

Myśląc o tym co zjeść pomoże Ci utrzymać rygor diety. Przeprowadzone badania dowodzą, że osoby, którzy dokładnie mają zaplanowane spożywanie swoich posiłków jedzą o wiele bardziej zdrowo. Pamiętaj, aby spożywać 5 małych porcji dziennie co pozwoli Ci na szybsze spalanie kalorii niż w przypadku 3 sytych dań w ciągu dnia.

Ostre potrawy

Ostry smak papryczek chili przyspiesza nasz metabolizm i powoduje uczucie sytości. Jeśli w czasie diety ciągle odczuwasz głód, zjedz coś ostrego. Gwarantuję, że wreszcie poczujesz się najedzona, a Twoja waga wciąż będzie spadać!

Picie kawy

Kofeina również przyspiesza nasz metabolizm, więc warto dostarczać ją organizmowi w czasie diety za pomocą kawy. Oczywiście najlepiej pić tę czarną bądź z chudym mlekiem.

Produkty słodzone

Unikaj także produktów, na których opakowaniach widnieją ogromne napisy "dietetyczny", czy "bez dodatku cukru". Wszystkie te produkty typu light słodzone są specyfikami, które mogą bardzo źle wpłynąć na Twój układ trawienny.

Warto również zaopatrzyć się w dostępne na rynku suplementy diety, które zawierają niezbędne dla zdrowia składniki, których może brakować w codziennej diecie. Jeżeli zdecydujesz się na zakup, warto sprawdzić ranking spalaczy tłuszczu i sprawdzic, który suplement jest na pewno skuteczny.

Gdy redukujemy tkankę tłuszczową, warto sięgnąć tylko po naturalne środki, które pomogą nam w staraniach o wymarzoną sylwetkę. Naturalne spalacze tłuszczu mają nam pomóc w uzyskaniu efektów szybciej niż przeciętnie i niekoniecznie przy stosowaniu skomplikowanej diety.

Przedstawione sposoby są uzupełnieniem zdrowej diety i aktywnego trybu życia, gdyż stosowane jako jedyna metoda odchudzania nie przyniosą Ci żadnych rezultatów. Wprowadź je do swojej codziennej rutyny, a już po kilku tygodniach zauważysz efekty!

 

odchudzanie, dieta, fitness, suplementy diety,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Czas Na Odchudzanie

Prowadzony przez:
katesz

Blog o odchudzaniu. Jak skutecznie zrzucić wagę.

O mnie

katesz

Na szafie od: 23-10-2014

Obserwuj

Nazywam się Katarzyna i od zawszę staram się prowadzić zdrowy tryb życia.

Kategorie
Obserwują blog
majka_1989
5 Sposobów na...

Jeżeli źle czujesz...

Brak komentarzy

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0