everything and nothing

blogi.szafa.pl/ /kaszycka

cze. 11

KOMENTARZE POD ZDJĘCIAMI

dodane przez: kaszycka dn. 11-06-2012 r.

Cześć!

Już dawno nie pisałam ale ostatnio brakowało mi weny, czasu, chęci byłam bardzo zapracowana :D Ale dziś znalazłam chwilkę, aby poruszyć temat komentarzy pod zdjęciami.

A więc, już po raz kolejny się z tym spotykam .., że wchodząc na czyjś ciuszek bądź mój widzę pod spodem komentarz typu ..  nie dajcie się oszukać za drogo sprzedaje, albo gdzieś widziałam taniej ! itd.. Prawda jest taka , że każda z nas sama sobie ustala ceny i nimi zarządza… Będzie ktoś chciał to kupi za tyle ile jest wystawione ktoś inny będzie się targować. Ale to nie wszystko oczywiście od razu kojarzy mi się to z odwetowym komentarzem nie wiem jak Wam.. Ale przy okazji wchodzę na profil tej użytkowniczki która napisała ten komentarz i proszę u niej pod ciuszkami widzę komentarze tzw odwetowe… A moje pytanie brzmi? – Czemu to ma służyć? Bo opinie sobie psuje…? Ktoś będzie chciał to doda przedmiot od nowa i już komentarza nie ma. A Wy co o tym sadzicie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


belieef

belieef napisała:

dodane: 13-06-2012 07:18

no niektóre tak, ale np. jeśli ja kupie coś za jakąś cenę i wystawie za 2 zł taniej, bo w ogóle jej nie ubrałam ( chociaż tak nie robię, ale czasem się zdarza ), to zaraz jakieś komentarze lecą. co do stylizacji... też tak miałam ostatnio, napisałam, że stylizacja mi się nie podoba, to minęła może minuta i pod połową moich stylizacji komentarze... na szczęście nie z wyzwiskami, jak u pizmak13, tylko takie same... że jej się nie podoba, że to jej nie pasuje, tamto, choć jak je dodawałam to od razu dawała do ulubionych :)
 

witche
Zobacz blog

witche napisała:

dodane: 11-06-2012 20:52

A ja uważam, że dobrze, że dziewczyny tak piszą. Bez przesady aby niepotrzebnie przepłacać, jak u kogoś innego można kupić to taniej. Niektóre dziewczyny naprawdę górują przesadnie ceny!
 

kingaruda

kingaruda napisała:

dodane: 11-06-2012 20:43

Ok, ale z drugiej strony - widziałam w sklepie internetowym body za 9,90. Dziewczyna wystawia je u siebie na szafie za 25 zł, dodatkowo dodaje zdjęcia z tego sklepu. No nie jest to chyba uczciwe. Wtedy piszę komentarz, że to nie fair, bo gdzieś tam są za 9 zł
 

pizmak13

pizmak13 napisała:

dodane: 11-06-2012 20:23

Taak zgadzam się z tym, ja ostatnio skomentowałam stylizację dziewczyny poprostu "nie podoba mi się, nie pasuje nic do siebie" a na to dostałam komenatrze odwetowe pod moimi stylizacjami ,ale już w stylu "sz..ma..to... ,s.u.k.o. itp...
 

belieef

belieef napisała:

dodane: 11-06-2012 20:21

dla mnie to jest głupie... masz rację, każdy wystawia po ile chce.
 

Aatia

Aatia napisała:

dodane: 11-06-2012 20:20

No niestety coraz częściej to się spotyka, ja np. ostatnio miałam komentarz dlaczego bluzka jest nowa a była prana. Na co grzecznie odpowiedziałam że każdą nową rzecz piorę:)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

everything and nothing

Prowadzony przez:
kaszycka

Będę pisać notki tylko wtedy gdy będzie mnie coś męczyć bądź dostanę twórczej weny:D Chciałabym, żeby ten blog był często odwiedzany i komentowany :)

O mnie

kaszycka

Na szafie od: 22-02-2010

Obserwuj

Jestem na szafię juz z 2 lata :) Sprzedaję ciuszki czasem wymieniam, chodzę do LO. Tańczę :)

Obserwują blog
haanula
marciocha666
nathaira
alpina
Yza_Pyza
karolka1031
ola691

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0