BeBeautiful

blogi.szafa.pl/ /karolcia6660

gru. 03

Młodzieżowy styl

dodane przez: karolcia6660 dn. 03-12-2011 r.
Młodzieżowy styl

Moda młodzieżowa...wiele osób w starszym wieku zadaje sobie pytanie co z tą dzisiejszą młodzieżą. Jednak nie patrzą na to ,że nasze ubranie ukazauje naszą duszę w zewnętrznym sposobie. Młodzież stara się na ogół iśc razem z modą , natomiast znajdzie się wiele osób , które mają swój własny określony styl. Nie chcą zmieniać się dla innych tylko i wyłącznie dlatego , że nie są trendy lub coś w tym stylu. Tutaj nie chodzi o to aby mieć pieniędzy jak lodu i kupować jak najdroższe ubrania by być jak najlepszym , wystarczy iśc choćby nawet do second handlu i tam znalezć coś co przypadnie nam do gustu. Moda to określenie tego jaki mamy charakter. Nie chodzi o to by ubrać się w jak najlepszy sposób , a czuć się tak bardzo nie komforotowo. Aby być dobrze ubranym wystarczy ubrać coś w czym czujemy się dobrze , jak i zarówno na luzie. Również nie rozumiem zazwyczaj krytyki innych osób na temat ubioru innej osoby. Przecież każdy ubiera się tak jak chce , nie jest to nic narzuconego z góry. Skoro nie odpowiada ci sposób w jaki ten osoba jest ubrana poprostu zostaw to dla siebie bo być może ciebie krytykuje ktoś inny, Natomiast nie wspomnę o modowych wpadkach gdzie dziewczyna ubrana jest cała na różowo lub coś podobnego. O takich gustach się już nie mówi. Dlatego dziewczyno , chłopaku ubieraj się tak jak ty to czujesz i nie zważaj na innych ;)

 

Bądzcie sobą !!!

Młodzież,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

BeBeautiful

Prowadzony przez:
karolcia6660

Czym jest moda? Pytanie na ogół dość proste natomiast w głębi zastanowienia nie znamy dokładnej definicji. Według mojego myślenia moda jest naszym stylem życia , określa jaki mamy charakter , jakie zainteresowania , pasje. To coś co ukazuje wewnętrzną stronę naszej duszy...:)Moda to także psychika, którą my możemy decydować.

O mnie

karolcia6660

Na szafie od: 28-08-2011

Obserwuj

Cóż mogę powiedzieć..nie chcę by moja odpowiedz wyglądała jak każda inna odpowiedz. Więc powiem jedynie o sobie , że jestem osobą , która w kreatywny sposób patrzy na świat i próbuje w pewnym sensie dopasować się do otoczenia , lecz w swój własny, unikalny sposób.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0