BeBeautiful

blogi.szafa.pl/ /karolcia6660

gru. 03

Polscy Projektanci Mody

dodane przez: karolcia6660 dn. 03-12-2011 r.
Polscy Projektanci Mody

W Polsce jest wielu projektantów mody , natomiast nie liczni wybili się na światową skalę mody. Między innymi znajdują się Gosia Baczyńska , Maciej Zień , Ewa Minge , Małgorzata Dmitruk , Roma Gąsiorowska , Robert Kupisz ,Krzysztof Ostrowski , Teresa Rosati oraz Dawid Woliński.


Dla nich moda jest nie tylko ich pracą , dzięki której mają zysk natomiast jest również pasją , którą rozszerzają od wielu lat. Robią coś o czym od dzieciństwa marzyli. Dla nich jest to rozkwit ich zainteresowań Praca jest dziełem każdego człowieka zwłaszcza ich stosunek z jakim odnoszą się do mody jest czymś wyjątkowym.

projektanci mody,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


gabix
Zobacz blog

gabix napisała:

dodane: 05-12-2011 14:42

Polscy projektanci są świetni. Dużo jest młodych talenów, których niewiele osób słyszało, a w świecie mody są na naprawdę podziwiani :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

BeBeautiful

Prowadzony przez:
karolcia6660

Czym jest moda? Pytanie na ogół dość proste natomiast w głębi zastanowienia nie znamy dokładnej definicji. Według mojego myślenia moda jest naszym stylem życia , określa jaki mamy charakter , jakie zainteresowania , pasje. To coś co ukazuje wewnętrzną stronę naszej duszy...:)Moda to także psychika, którą my możemy decydować.

O mnie

karolcia6660

Na szafie od: 28-08-2011

Obserwuj

Cóż mogę powiedzieć..nie chcę by moja odpowiedz wyglądała jak każda inna odpowiedz. Więc powiem jedynie o sobie , że jestem osobą , która w kreatywny sposób patrzy na świat i próbuje w pewnym sensie dopasować się do otoczenia , lecz w swój własny, unikalny sposób.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0