po prostu.

blogi.szafa.pl/ /joanna_persyk

cze. 07

22 dni do.

dodane przez: joanna_persyk dn. 07-06-2012 r.

 tak, zostały 22 dni do obrony. ale tym już się tak nie przejumuję. Wczoraj zdałam w końcu prawo jazdy. Za czwartym razem (!). alę się udało. mam już gwarancję,że jak wyjadę, będę samodzielna i niezależna. 

Nie wyobrażam sobie życia, nawet najcudowniejszego i najspokojniejszego Tam bez prawa jazdy. 3 miesiące w zeszłym roku i pobyty kilku dniowe tak mi dały w koćś,że nie mogłam nie zdać. zwłaszcza,że za "kilka" dni przeprowadzam się tam na stałe. 

Oglądaliśmy nie dawno piękny dom na sprzedaż. Chciałabym wiedzieć,że jesteśmy tam razem i że już tak zostanie. ("czy zechcesz przystąpić ze mną do kredytu hipotecznego?") 

Nie zarzekam się,że to "na zawsze" i do końca życia bo nie moge gwarantować co będzie za 5 lat ale staramy się i to mnie cieszy najbardziej. Chyba jak nic innego. I podejście R. do tego wszystkiego. Jest cudowny. 

I wszystko jest na dobrej drodze,żeby za jakiś czas zniknęły z mojej  kosmetyczki antykoncepcyjne cukiereczki. Nie mówię,że odrazu ale może ... Kto wie. Jak na razie jest cudownie. I tak powinno zostać. Już nawet "była żona" nie jest takim strasznym widmem jak kiedyś. Już chyba mi przeszło. widzę i wiem,że najważniejsze jest to co jest i co będzie. Nie zapominając oczywiscie o Córci. 

Jest genialnie. Jeszcze tylko obrona, pakuję walizeczki i juz mnie nie ma. 

jeszcze tylko kilka dni. 

codzienność, prawko, obrona,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


granatowaa18

granatowaa18 napisała:

dodane: 07-06-2012 20:30

i tak trzymaj! żyjmy chwilą i doceniajmy to, co mamy bo to wszystko co mamy :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

po prostu.

Prowadzony przez:
joanna_persyk

czasem trzeba wszystko z siebie wyrzucić.

O mnie

joanna_persyk

Na szafie od: 27-02-2012

Obserwuj

taka ja.

Obserwują blog
E-RIBBON

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0