po prostu.

blogi.szafa.pl/ /joanna_persyk

cze. 02

27 dni

dodane przez: joanna_persyk dn. 02-06-2012 r.

tak więc mam 27 dni obrony. jakieś 5 żeby skończyć pracę i zdążyć jąoddać do druku, później znów poskładać, obfotografować z każdej strony i znów oddać do druku.

ah. a dzisiaj właśnie wracam do Pl. Bardzo dobre dwa dni za mną. Na Naszym małym końcu świata, w moim innym świecie. Pięknie. Jeszcze miesiąc i klika dni i już tak będzie zawsze. I nie będę musiała patrzeć na to, o czym chcę zapomnieć.

będzie pięknie.

Podejście R. zaskakuje mnie z każdym dniem coraz bardziej, coraz mocniej przekonuję się,że do pewnych rzeczy warto się przyzwyczajać skoro w zamian za chwilowe zagryzienie zębów dostaję tyle dobrego. I wszystkie jego wady przestają mieć znaczenie. Zalet jest znacznie więcej. Tak, na pewno chcę tu z Nim być. Ale najpierw...

wracam do domu, do tego całego bałaganu prawno-emocjonalno-alkocholowo-onkologicznego. Zabieram się pełna sił do pracy i nadziei że jak już ją skończę szybciej uda mi się znaleźć pracę na miejscu.  i jakoś ogarnąć swoją najbliższą przyszłość.

nie lubię z tąd wyjeżdżać. zawsze czuję taką straszną pustkę. to chyba jest To miejsce, którego nigdy nie mogłam znaleźć. W sumie, to nie mam pewnosci,że kiedykolwiek sama szukałam. W każdym bądź  razie poza milionem plusów wynikających z przeprowadzki tutaj jest jeszcze jeden. Może uda mi się częściej spotykać z ojcem.

Przecież to będzie tylko 600km. cóż too jest :)

Jadę na lotnisko. Wracam do ... do pracy.

 

życie, codzienność,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

po prostu.

Prowadzony przez:
joanna_persyk

czasem trzeba wszystko z siebie wyrzucić.

O mnie

joanna_persyk

Na szafie od: 27-02-2012

Obserwuj

taka ja.

Obserwują blog
E-RIBBON

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0