vintage japan style

blogi.szafa.pl/ /japan_style

sty. 18

Więcej KASY – mniej zajętego miejsca – więcej różnorodności

dodane przez: japan_style dn. 18-01-2013 r.
Więcej KASY – mniej zajętego miejsca – więcej różnorodności

 

Pewnie jak już zauważyłyście kochane Szafoholiczki  jestem niepoprawną  wielbicielką biżuterii. Mam setki zawieszek, bransoletek, wisiorków i łańcuszków.  Kiedyś jedna z moich koleżanek powiedziała: „jak na kogoś kto lubi minimalizm masz strasznie dużo biżuterii.” Najśmieszniejsze jest to , że widziała zaledwie połowę mojej kolekcji. Zbieram biżuterię która nie jest droga. Nie zajmuje ona dużo miejsca więc nie ma problemu. Zawsze na jakąś okazję mam duży wybór. W taki sposób urozmaicam mój ubiór zwłaszcza, że noszę dużo szarego i czarnego koloru. Swoją biżuterię trzymam w pudełkach. Kolejna zawieszka czy też bransoletka zajmuje o wiele mniej miejsca i przede wszystkim jest o wiele tańsza niż nowa  bluzka, a zmiana w moim wyglądzie jest bardzo widoczna.

P.S. Zapraszam wszystkich do mojej szafy. Z pewnością znajdziecie jakiś bibelocik który w zestawieniu z waszymi ubraniami odmieni je diametralnie. Osoby komentujące moje wpisy dostaną 10% zniżkę. 

szafa, biżuteria, ubrania, organizacja miejsca, ciuch, wygląd, kobieta,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

vintage japan style

Prowadzony przez:
japan_style

opisuję biżuterię

O mnie

japan_style

Na szafie od: 30-12-2012

Obserwuj

Interesują mnie wisiorki, bransoletki, kolczyki, pierścionki i wszystko co kobieta może nosić na sobie. Oczywiście najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty......

Obserwują blog
modelka13

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0